שתף קטע נבחר

אשתו של פרלמן: "זו חתונה קתולית עם השב"כ"

קרן פרלמן, אשתו של החשוד המרכזי בפרשת "המחבל היהודי" ששוחרר ממעצר, אמרה בראיון ל-ynet כי כבר מלכתחילה החשדות נגדו היו אבסורד. ויש לה גם מה להגיד על היחס לענת קם

עוד לפני שחרורו של בעלה היום (ה') למעצר בית בבית הוריו ולפני שהחלה את ההכנות לחגיגה לרגל שובו, העריכה בראיון ל-ynet קרן פרלמן, אשתו של חיים פרלמן, החשוד המרכזי בפרשת "המחבל היהודי", כי החלטת בית המשפט - בניגוד לעמדת מערכת הביטחון - לא תהיה סוף פסוק במאבק שלדבריה מתנהל נגד בעלה.

 

"אתה רואה איך שהשב"כ מנסה להילחם על הכבוד שלו. זה רק מלחמה על כבוד כי מה שהיה להם - נשאר להם", אמרה רעייתו של פרלמן באשר לקשיים הראייתיים בתיק.

 

היא הסבירה כי "גם אחרי ארבעה חודשים לא השתנה כלום, חוץ ממסדר הזיהוי המגוחך הזה.

זה כמו לשים את ביבי נתניהו, להביא מישהו ולהגיד לו: תזהה מי הבן אדם. חיים 'מרוח' על כותרות העיתונים כבר שבוע שלם ואין מישהו שלא יודע מי הוא".

 

עם זאת, הביעה פסימיות באשר לאפשרות שעניינו של בעלה מול מערכות החוק והביטחון הגיע לקו הסיום, ואמרה כי "זה לא ייגמר אף פעם כי היחסים עם שב"כ הם כמו חתונה קתולית".

 

קרן פרלמן האשימה את השב"כ גם ביחס מפלה כלפי בעלה, על רקע הטענות כאילו עבר התעללות על-ידי חוקריו. "בעוד שענת קם היא מרגלת, צריך לראות איפה היא יושבת. היא הייתה אי-פעם במעצר כזה? עשו לה דברים כאלה? לא נראה לי", אמרה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האצבע המאשימה מופנית בבירור. קרן פרלמן
צילום: ירון ברנר
מומלצים