שתף קטע נבחר

שבעה שינויים וזה הכל: מה לא בסדר בתמונה?

מישל דור שוב משגע לכם את שישי, והפעם עם מוצרים בעלי מכנה משותף שכמו תמיד עושים את החיים קשים. האם תנחשו?

שלום שלום. השבוע הלכתי לברר מה שלום הכלה הגרמנייה העתידית שלי ופגשתי את מר אורי סוקולובסקי (אין קשר לאמן מהפועל תל אביב) בסוכנות. החלטתי לשאול כמה שאלות על המכונה אבל אורי רכן קדימה עם עיניים רושפות ואמר " אני לא מתכוון למכור לך שום אופנוע עד שלא תפסיק לשגע אותי עם החידה שלך שעושה לי את החיים קשים".

 

אז אורי היקר: הנה חידה רק בשבילך עם שבעה שינויים קלים ואם אתה תוהה מה המשותף לכל המוצרים אזי הם משתתפים בתחרות "מוצר השנה" והקודקודים שם עוקבים מקרוב אחרי התגובות שלכם לחידות והם שואלים דרך התמונה איזה מוצר בודד מכל מה שיש על השולחן הוא לפחות בעינכם מוצר השנה.

 

ועכשיו אחרי ההקדמה הפומפוזית הזו אני חייב כמובן תשובות על החידה הקודמת כאשר צביקה מירושלים ורון מתל אביב כמעט הצליחו.


לצפייה בגודל מלא - לחצו כאן

 

מה ששיניתי היה:

1) חסר ריבוע בדיסק און קי

2) במכשיר ה-DJ אין זיז לכפתור

3) באותו המכשיר גם הפכתי את הכפתור של ה-Play

4) כמובן שעשיתי הגהה לפרסומת על הכרטיס של לאומי

5) הבורג האומלל עירום כביום ייצורו

6) ההשתקפות במראה הפוכה

7) ובצג הדיגיטאלי חסר פס בספרה הימנית

 

כמה תגובות מקוריות כרגיל יש ויש:

 

למה רק לחזיר יש השתקפות בפאנל שמאחוריו? (ניר, רחובות) - כי החזיר האמיתי היה מאחורי המצלמה והבריח את הצל.

 

אין שום שינוי בתמונה (שגיא) כל הכבוד שגיא! אני כל כך מתרשם מהתשובה הכה מקצועית הזו שאני חייב לשתות מים קרים כי הותרת אותי המום. איך ידעת???

 

בוועדת הטוקבקיסטים של ynet הוחלט לגמול את מישל מהיצר ההרסני שבו שנגרם כתוצאה מילדות עשוקה חוסר אהבה ותשומת לב. לפי חוות דעת של מספר פסיכולוגים ופסיכיאטרים הוחלט בטיפול מונע לבעיה במכות חשמל בהתחשמלות בשלב א'. ובמקביל הוא מקבל טיפול שלב ב', כל פעם כשמישל ישרוף מכשיר חשמלי או אלקטרוני על מנגל ישרף בביתו מקצר חשמלי מכשיר חשמלי שאליו הוא מחובר רגשית. כגון: מקרר, מכונת כביסה, מיקרוגל, טלויזיה, מחשב, די וי די, מצלמה וכו'.מישל זוכה לטיפול חדשני שנוסה פעם ראשונה בישראל, טיפול בגמילה טלפתי. מאלכוהול הוא הצליח להיגמל בשיטה החדשה וגם מהתסביך הפירומני שלו הוא יגמל.. ۩*)☼(*۩***אביר המחשבות*** טיפול טלפתי 100% הצלחה... חלש מאוד. מעולם לא איכזבת אותי והפעם זה קרה. אין אפילו עובדה אחת נכונה. ראשית את המדור של המנגל סגרו לי, ולגבי הטיפול הטלפאתי זה ממש לא נכון כי יש רק סיבה אחת בגללה אני בורח מאלכוהול כמו מאש.

 

לפניכם החידה החדשה - בהצלחה.


לצפייה בגודל המלא - לחצו כאן

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים