שתף קטע נבחר

הילדה צעקה בשירותי ארומה, האונס נמשך 40 דק'

ניסים פינס ניצל את תמימותה של בת 12 הלוקה בשכלה, אותה פגש במרכז ירושלים בשעת בוקר מוקדמת. הוא אנס אותה פעם אחת בחדר מדרגות, ובהמשך לקח אותה ל"ארומה" ונעל את השירותים. "די", היא צעקה, והוא לא הפסיק גם כשהדלת נפרצה

גם אנשים ששמעו על מקרי אונס קשים, יזדעזעו כנראה למקרא התיאורים בכתב האישום הזה. ילדה בת 12, הלוקה בשכלה, נפלה קורבן למעשים המפלצתיים של ניסים פינס. פעמיים הוא אנס אותה במרכז ירושלים, בפעם השנייה בשירותים של בית הקפה "ארומה", במשך יותר מחצי שעה. היא צעקה "עזוב אותי" ו"די", אבל הוא לא הפסיק, וגם העובדים בסניף, עד שכבר התערבו, לא עצרו את הזוועה.

 

 

פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד שלומית בן יצחק, הגישה הבוקר (יום ה') לבית המשפט המחוזי בירושלים כתב אישום נגד פינס בן 20, בגין אונס קטינה שטרם מלאו לה 14 שנה, ובמעשים מגונים בקטינה שטרם מלאו לה 14 שנה שלא בהסכמתה החופשית, תוך ניצול מצבה, וגם בניסיון למעשה סדום, התפרצות למקום מגורים וגניבה.

 

לפי המתואר באישום, סמוך לשעה 6:30, הבחין הנאשם בילדה, ניגש אליה ודרש ממנה לקיים עימו יחסי מין, והיא הלכה איתו.

 פינס הוביל אותה למדרגות הסמוכות לבניין ברחוב הלל 23, שם אנס אותה בפעם הראשונה.

 

אחרי ששומר ומנקה שהיו באזור הבחינו בו ושאלו למעשיו, פינס הנאשם עזב עם הילדה את המקום, והוביל אותה לבית הקפה "ארומה" הסמוך, "ותוך שהוא אוחז בזרועה, ודוחף אותה בגבה, נכנס עימה לשירותי בית הקפה בשעה 7:11 ונעל אחריהם את הדלת".

 

בשירותים הילדה המשיכה להיות כלי לפורקן היצר של פינס. לא פחות מ-40 דקות אחר כך, בשעה 7:52, לאחר שלקוחות בית הקפה התלוננו על צעקות שנשמעו מחדר השירותים, ניגשו עובדי בית הקפה לשירותים ודרשו ממנו לפתוח את הדלת. "הנאשם לא נענה לדרישתם והעובדים נעזרו במברג על מנת לפרוץ את דלת השירותים, כאשר באותן דקות צעקה הילדה לנאשם מספר פעמים 'עזוב אותי' ו'די'", נכתב באישום.

 

בעת שפתחו עובדי בית הקפה את הדלת, היה פינס עירום. "הנאשם צעק על העובדים, כי יסגרו את הדלת. רק כעבור מספר דקות יצא הנאשם ועימוהילדה', לבושה חלקית, דומעת, מבולבלת ונפחדת". במהלך כל הזמן שהיו בשירותים, הדגישו בפרקליטות, הילדה אמרה לפינס שהוא מכאיב לה וביקשה ממנו להפסיק, "אולם ללא הועיל, והנאשם המשיך במעשיו, וביצע את עבירות המין במשך כ-40 דקות".

 

"רצה לראות אם היא כבדה או קלה"

עוד לפי האישום, פינס טען בפני עובדי הקפה, בכזב, שהילדה בת 16 והיא חברתו, ואמר לעובדים שיחזור עוד שתי דקות. לאחר שאביה של הילדה, שהלך להתפלל בבית כנסת סמוך, הגיע למקום, פינס התרחק, "תחילה בצורה איטית, ולאחר מכן נמלט בריצה".

 

חמישה ימים לאחר מכן, בשעת בוקר מוקדמת לאחר שפרץ לדירה וגנב ממנה רכוש וכסף, פגש פינס נערה נוספת כבת 14 שאותה הכיר, בעת שטיילה עם כלבה וידידה, סמוך לבית הספר "מקיף גילה". כתב האישום מגולל כי הצעיר ביקש ממנה שתראה לו היכן היא לומדת ויחד הם התרחקו מהכלב והידיד והתקרבו לבית הספר. בשלב מסוים הציע פינס לנערה עשרה שקלים, אך היא סירבה. הוא גם ביקש ממנה להיכנס עמו לשיחים שהיו בסמוך, אך היא שוב סירבה ואמרה לו שהיא ממהרת

לחזור לכלבה.

 

פינס לא ויתר ולפי כתב האישום, אמר לנערה שברצונו לראות אם היא "כבדה או קלה" ואז הרים אותה ממותניה ולקח אותה לשיחים. הנערה החלה להיאבק בו, אך פינס הצמידה לקיר ודרש ממנה לחבק אותו. היא המשיכה לסרב, אך הצעיר התעקש וניסה לנשק אותה. הוא גם אמר לה שאם תחבק אותו, ישחרר אותה. הנערה לא הסכימה ובשלב זה ניסה פינס להוריד את מכנסיה. בין השניים התפתח מאבק שבמהלכו, ביצע פינס בנערה מעשים מגונים.

 

הנערה החלה לצעוק ואיימה לקרוא למשטרה. פינס נמלט והנערה עזבה את המקום כשהיא בוכה ונסערת. זמן קצר לאחר מכן, שב פינס למקום האירוע ופגש בידידה של הנערה. הידיד הבין במי מדובר והזעיק מייד את המשטרה וכך נעצר פינס. בדיון היום ביקשה הפרקליטות להשאיר את הצעיר במעצרעד תום ההליכים המשפטיים בעניינו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תמונות ממצלמות האבטחה ב"ארומה"
צילום: מתוך מצלמות האבטחה
בית הקפה
צילום: נועם מושקוביץ
מומלצים