שתף קטע נבחר

ב"ארומה" ניסו להציל, הילדה נאנסה בשירותים

ילדה הלוקה בתסמונת דאון נגררה בכוח לשירותי בית הקפה במרכז י-ם, שם נאנסה לפי החשד בכוח על-ידי תושב העיר. בעל הסניף פתח את הדלת והתעמת עם התוקף, שנמלט. המשטרה הגיעה אחרי 40 דקות והאיש נעצר רק כשניסה לתקוף שוב

אונס מזעזע בשירותים בזמן הקפה. לקוחות סניף ארומה ברחוב הלל בירושלים לא ישכחו את הביקור שלהם בבית הקפה לפני כעשרה ימים. בשעה שהתפנקו על משקה חם ביום חורף קר, נשמע לפתע קול בכי מעברו השני של החלל. היתה זאת ילדה בת 12, שנגררה בכוח לתא השירותים, שם נאנסה לפי החשד בידי צעיר בן 20, תושב העיר.

 

בצהריים (יום ב') הותר לפרסום כי נסים פינס זדה, תושב העיר, נעצר בחשד שאנס את הילדה בת ה-12, לוקה בתסמונת דאון, וניסה לאנוס נערה. לפני כעשרה ימים, יצאו תושב ירושלים ובתו מביתם בשעת בוקר מוקדמת לכיוון מרכז העיר. כשהגיעו לבית הכנסת "קהל חסידים", השאיר אותה האב לבדה ונכנס כדי להתפלל.


ארומה ברחוב הלל. למצולמים אין קשר לכתבה (צילום: נועם מושקוביץ) 

 

לפי החשד, הצעיר ניצל את ההזדמנות ולקח אותה בכוח למעבר חנויות בין הרחובות הלל לשמאי, שם החל לאנוס אותה ולבצע בה מעשי סדום. שני מנקים שעברו ברחוב הבחינו בכך והפריעו לו להמשיך במעשיו. הצעיר לא נרתע, גרר את הילדה בכוח לסניף ארומה הסמוך ושם, בשירותי הסניף, נעל את שניהם והמשיך לאנוס אותה תוך שימוש בכוח רב.

 

ניסה לאנוס שוב - ונעצר

לקוחות בית הקפה ניסו לפתוח את הדלת ללא הצלחה, ובמקום נוצרה התקהלות. הבעלים של הסניף, אבי אלמוג, פרץ לבסוף את דלת השירותים והצליח להפסיק את מעשה האונס. הוא נאבק עם התוקף כדי ללכוד אותו, אך ללא הצלחה. כוחות משטרה הגיעו לבית הקפה רק לאחר 40 דקות ופתחו בסריקות לאיתור החשוד, ללא הצלחה.

 

משטרת ירושלים מינתה צוות חקירה מיוחד בתחנת לב הבירה-מרחב ציון בראשותו של פקד ידידיה יעקב. הצוות סרק את מצלמות האבטחה של בית הקפה והאזור הקרוב אליו ומצא את תמונתו של החשוד. התמונה הופצה לכל תחנות המשטרה בארץ, אולם מעצר החשוד התאפשר רק אחרי שהוא ניסה לתקוף שוב. ביום רביעי האחרון התקשר תושב העיר למשטרה ודיווח על צעיר שמנסה לגרור נערה ברחוב אריה בן אליעזר בעיר ולבצע בה מעשים מגונים.

 

כוח משטרה שהגיע למקום עצר את הצעיר ובחקירה במרחב מוריה הוא זוהה כמי שאנס את הילדה כמה ימים קודם לכן. הוא נתפס באותם בגדים בהם צולם מבצע את מעשי האונס הראשונים. החשוד, שנעצר בעבר על עבירות רכוש, הכחיש את המעשים המיוחסים לו, אך החוקרים בודקים אם הוא מעורב במקרים נוספים של מעשים מגונים והטרדות מיניות.

 

החשוד סירב להתייצב למסדר זיהוי בטענה כי הוא אינו בלבוש צנוע. עוד באותו היום הוא הובא לדיון בהארכת מעצר. שופט בית משפט השלום האריך את מעצרו בחמישה ימים. הבוקר הוא הוארך מעצרו שוב בחמישה ימים, על-ידי סגן נשיא בית משפט השלום בירושלים, השופט ראובן שמיע. הוא היה כבול באזיקים ומלמל למצלמות: "אני חולה נפש".

 

הצעיר חשוד בבעילת קטינה, מעשה סדום ובעילת קטינה תוך ניצול מחלת נפש. ראש צוות

החקירה, פקד ידידיה, אמר כי "החשוד ביצע מעשים חמורים ביותר בילדה בת 12 בעלת מוגבלות. מדובר במעשים חמורים מאוד, מזעזעים ובהחלט במקרה הקשה ביותר שנתקלתי בו. יש לנו ראיות חד משמעיות שקושרות אותו והיום הוגשה הצהרת תובע לבית המשפט".

 

מרשת "ארומה ישראל" נמסר כי החברה וזכייניה דואגים לשלומם וביטחונם של הלקוחות בסניף באמצעות מערכת מצלמות במעגל סגור והדרכת העובדים. "צילומים שצולמו במערכת המצלמות המותקנת בסניף וחפצים שהחשוד השליך בעת המנוסה נמצאו על ידי הזכיין סייעו למשטרה לאתר את החשוד. ארומה תמשיך להשקיע את כל המאמצים לשמירה על ביטחונם של לקוחותיה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כאן אירע האונס. שירותי בית הקפה
צילום: גיל יוחנן
הלקוחות ניסו לעזור
צילום: גיל יוחנן
פינס זדה. מלמל "אני חולה נפש" בביהמ"ש
צילום: נועם מושקוביץ
מומלצים