שתף קטע נבחר

סגן ראש העיר חדרה יואשם באונס ומעשים מגונים

סמי לוי, סגן ראש העיר מטעם ש"ס לשעבר, מתקרב לכלא. המשטרה חושדת כי תקף לפחות שבע נשים, וכלא אחת מהן

עוד צעד אחד בדרך לכלא. סגן ראש העיר חדרה לשעבר יואשם מחר (יום ה') בבית המשפט המחוזי בחיפה באונס ובמעשים מגונים, לאחר שתקף מינית לפחות שבע נשים. 

 

פרקליטות המדינה תגיש מחר את האישום נגד סגן ראש העיר בעבר מטעם ש"ס, סמי לוי, שנעצר לפני כחודש בעקבות תלונותיהן של נשים כי אנס אותן וביצע בהן מעשים מגונים. חוקרי היחידה הכלכלית ממשיכים בחקירה נגדו בחשד לשוחד. הפרקליטות תבקש גם להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

 

בתום חקירה, שהחלה ביחידה הכלכלית בחשד לשוחד, יואשם לוי בעבירת אונס אחת לפחות, במעשה מגונה, בכליאת שווא ובעבירות מין נוספות. במקביל ממשיכה המשטרה לחקור את תיק השוחד בפרויקט בנייה, בו היה מעורב לוי. הוא נעצר לאחר חקירה סמויה שניהלה זרוע מקרקעין ביחידה הכלכלית, בראשותו של ניצב משנה אלון גרוסמן - לאחר שעלה חשד שקידם פרויקט בנייה, כאשר הוא מסתיר את העובדה שהוא שותף סמוי בפרויקט.

 

במהלך החקירה התברר כי מלבד עבירות השוחד, לוי ביצע עבירות מין חמורות במספר נשים שהיו כפופות לו או זקוקות לעזרתו. בשל מצבו הרפואי של לוי, שעבר ניתוח בגבו, התקשו החוקרים לגבות ממנו גרסה. בתחילה הוא עוד הכחיש כל קשר לפרשה וטען כי מדובר בעלילה, אלא שבימים האחרונים הצליחו החוקרים לעמת אותו עם העדויות שברשותם, ולוי שינה את גרסתו.

 

לפחות במקרה אחד טען לוי כי לא מדובר באונס, אלא ביחסים בהסכמה. אבל על אף הכחשותיו, הצליחו החוקרים להציג לפרקליטות ראיות על שורה של עבירות מין מהחמורות בספר החוקים. בשלב זה עדיין לא ברור כיצד ייראה כתב האישום, אך הוא נסוב סביב תלונתן של שלוש נשים.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סגן ראש העיר לשעבר, סמי לוי
צילום: דודו אזולאי
מומלצים