שתף קטע נבחר

עוד מתלוננות נגד סגן ראש העיר חדרה לשעבר

לפחות שבע נשים נפלו לפי החשד קורבן לתקיפה מינית מצדו של סמי לוי. שופט האריך את מעצרו בשמונה ימים וקבע: החשד לא מבוסס על "רגליים דקיקות מדי"

הולך ומסתבך: בית משפט השלום בראשון לציון האריך אחר הצהריים (יום ה') בשמונה ימים נוספים את מעצרו של ראש העיר חדרה לשעבר, סמי לוי, לאחר שנציג המשטרה סיפר שלחוקרים הגיעו מתלוננות נוספות שטוענות כי תקף אותן מינית.

 

 

לוי נעצר בתחילת השבוע שעבר בעקבות חקירה סמויה של זרוע מקרקעין ביחידה הכלכלית, בראשות ניצב-משנה אלון גרוסמן, בנוגע לעבירות כלכליות הקשורות לפרוייקט "שערי חדרה". לפי החשד, לוי היה שותף סמוי בפרוייקט בהיותו נבחר ציבור וסגן ראש העיר, ותמורת שוחד דאג לקדם אותו.


סמי לוי, בשבוע שעבר בבית המשפט (צילום: דודו אזולאי)

 

אלא שהחקירה הסמויה קיבלה תפנית של 180 מעלות לאחר שאל החוקרים הגיע מידע

שלפיו לוי ביצע עבירות מין בנשים שהיו כפופות אליו או כאלה שנזקקו לעזרתו מתוקף תפקידו. הוא חשוד בין היתר באונס ומעשים מגונים.

 

במקרה אחד לפחות הגיע לחוקרים מידע שלפיו לוי כלא אשה בניגוד לרצונה בחדר. במהלך השבוע הצליחו החוקרים להגיע לשתי נשים נוספות שלפי החשד הותקפו על-ידי לוי, וכעת מספר הנשים שלפי החשד נפלו קורבן למעשיו עומד על שבע.

 

ביום חמישי שעבר הוארך בשמונה ימים מעצרו של לוי, וכעת האריך בית המשפט את מעצרו בשמונה ימים נוספים. "עיינתי בתיק החקירה ואיתרתי רף ראייתי בדמות חשד סביר התואם בקשה שנייה להארכת מעצר והקושר את החשוד לביצוע העבירות המיוחסות לו", קבע השופט ארז יקואל והוסיף כי "יצויין כי חשד זה אינו מבוסס על 'רגליים דקיקות מדי". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סמי לוי. חשוד גם בשוחד
צילום: דודו אזולאי
מומלצים