שתף קטע נבחר

צפו: ברלוסקוני מזמין תלמידות ל"בונגה-בונגה"

משפטו של ראש ממשלת איטליה נפתח, אבל חוש ההומור הגס שלו נותר כשהיה. בטקס חלוקת פרסי הצטיינות הוא הזמין שתי תלמידות ותלמיד למסיבות החשק שלו, והציע לאחד הנוכחים לקצר את זקנו: "זקן גורם לאדם להיראות חשוד"

המשפט נפתח, ההומור הגס לא השתנה. ראש ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני, היה במצב רוח טוב ביום שישי האחרון והתבדח עם הקהל בחלוקת פרסי הצטיינות לנוער ברומא - למרות שרק בשבוע שעבר החל משפטו בנוגע לקיום יחסי מין עם קטינה. דבריו נועדו לנסוך השראה בשומעים, וכללו את סיפורו כיצד התגבר על חוויות אישיות והגיע להיות האיש העשיר באיטליה. אולם, ברלוסקוני הוא האחרון שיחמיץ אפשרות לשעשע את הקהל.

 

בדבריו בחר ראש הממשלה האיטלקי שלא להגביל את עצמו לעצות על הצלחה

בעולם העסקים, אלא "תיבל" את האירוע בהמלצות לבוש - ובהזמנת הזוכות והזוכים ל"בונגה-בונגה", המסיבה הידועה לשמצה שלו. למשל, אחד הנוכחים בקהל זכה לביקורת מצד המנהיג האיטלקי על כך שנעל נעליים חומות וחליפה בצבע כחול כהה.

 

 

"לא אספר לך על האיש ששאל את רופא השיניים שלו: 'איזה בגד מתאים לשיניים צהובות?'. עניבה חומה כמו שלך תהיה מעולה. ועוד עצה - עליך לקצר את הזקן, כי זקנים גורמים לאדם להיראות חשוד", אמר ברלוסקוני, שאחר כך אמר לגבר מקריח שהוא יכול להמליץ לו על רופא.

 

שיא הערב, או אולי השפל שלו, היה כשהחמיא לשתי תלמידות על מנת המשכל שלהן ואמר להן כי הן "מעניקות לו השראה" - ולכן הזמין אותן, ואת הנער שליווה אותן, לאחת ממסיבות החשק שלו. "ברכותיי, אתן כה חכמות, שאני מתפתה להזמין אתכן ל'בונגה בונגה'. כן, גם אתה די חמוד, אתה יכול לבוא גם. תודה, אדאג לכך", התבדח ראש ממשלת איטליה.

 

הוא כמובן לא היה יכול להתאפק והוסיף גם בדיחה גסה במהלך דבריו, אך ציין כי מדובר בגרסה החסודה: "איטלקי מלמד גרמני איך לפתות אישה יפהפייה ואומר לו מה לעשות, ולבסוף הוא מרים כוס שמפנייה ואומר לו שהוא צריך לשפוך אותה למחשוף של האישה, ואז ללקק. אז הגרמני שואל: ' זה נפלא, אבל אפשר לעשות את זה עם בירה?' והאיטלקי משיב: 'אני חושב שזה לא כל כך רומנטי עם הבירה'. אתם יודעים, זאת הגרסה הנקייה של הבדיחה, במקור היא מצחיקה הרבה יותר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים