שתף קטע נבחר

מה לא בסדר בתמונה? טוב האחד מן השניים

מישל דור זרק את שותפו לחידה לכל הרוחות, ולאור מה שקרה בשבוע שעבר הוא חד לכם הפעם חידה שהיא פשוט תענוג לעיניים. והשבוע: האתגרים הכי מקוריים שראיתם מזה זמן רב

אני כועס. מעתה שכחו כל הזמנה לחוד חידה יחד עימי או לשבת לצידי בעתיד כשאני יוצר אותה. אני מבין עתה שרובכם לא אוהבים כשמישהו אחר בוחש בקדרה ומתערב באתגרים ולראייה חוסר העניין המובהק בשבוע שעבר. ניב – אתה מפוטר! לך תמשיך להטיס אווירונים והשאר לנו על הקרקע את האתגרים המעניינים באמת.

 

מה שניב שינה בתמונה זו ההברגה של המפתח השוודי, הסרת הצ'ופצ'יק של הקומקום בספר וקטימת הברזל בנעץ של לוח השעם מצידו השני - כלומר בדרך כלל רואים אותו "רץ" בחלק השקוף וכאן זה חתוך. נכון, לא מסעיר ובגלל זה ניב עף.


לצפייה בגודל המלא

 

אני מודה שהדו שיח שלי עמכם הוא הכיף הגדול. מעל במה זו אני מודה שאני קורא על תגובה ותגובה וכולכם בסופו של דבר לטובה או לרעה משמחים אותי, כי בסך הכל אני "נוגע" בכם בצורה כזו או אחרת.

 

אבל הפעם אני מפרסם רק תגובה אחת שממש העציבה אותו והוכיחה לי כמה צרי עין אנשים כמו "ירון שמאוהב בעצמו" שכתב את הדברים הבאים:

 

מדור שמגשים לכתב את הנרקיסיסטיות ואת האהבה העצמית. אין כמו להציג ולהתלהב מול כל הקוראים במה שיש לך, בתחביבים שלך ולשפשף לכולם כל הזמן על הפאקינג התלהבות מאקדחים שיש לך. בוא בכל פעם נשים איזה אקדח או איזה מטוס כדי שגם אחרון הקוראים שאולי לא יודע שהכתב מתלהב מאקדחים (או מטוסים), שיידע. העובדה שאני יודע את זה זה לא בגלל שהכתב מעניין לי את השערה, אלא פשוט בגלל שהוא בכל פעם דואג שכולם יידעו וקשה שלא להיתקל בזה. האתר, באמצעות המדור נועד לתחזק את הנרקסיסטיות ותו לא, אחרת כל המדור הזה פשוט מיותר. מעניין מי מקבל שם החלטות (אם בכלל). נראה כמו מסיבת סיום בבית ספר לכל היותר.

 

האמת שחשבתי לכתוב לירון המריר והקנאי אבל אז נזכרתי במה שלימד אותי איש חכם באידיש. יש שם אמרה שקוראים לה " שוין, אוט ער געזוקט" שהפרוש המילולי הוא: "נו אז הוא אמר, אז מה?" וכאן זה בא לידי ביטוי. אז הוא אמר, שיבושם לו. רובכם מכירים אותי ואת האהבה העצומה שאני מקבל בחוץ, שהיא באמת בזכות החידה הזו ששבתה את ליבכם ואפילו הפכה לטקס לרבים בימי שישי בבוקר. לכן המערכת שאני עובד בה מקפידה להזניק תורן במיוחד בשישי בבוקר שילחץ על הכפתורים הנכונים וישגר את החידה לאוויר בזמן.

 

החידה הפעם היא משהו באמת מעניין. יש שלושה שינויים כאשר שניים מהם מאוד מאוד קלים אבל מאתגרים כי העין לשנייה לא רואה אותם. השינוי השלישי יותר קשה ויותר מתסכל אבל באמת שמעתה אני אשתדל לעשות חידות כאלה. עדיף שתטפחו על המצח ותגידו: "וואי איך לא ראיתי את זה" מאשר: "נמאס לי לנסות, אין סיכוי שאני אמצא כי השינויים של מישל באמת לא הוגנים".

 

לסיום אני רוצה להודות לרועי אייל שישב ימים ולילות ובנה לי את האתר החדש שלי www.micdor.com, שבו למעשה יש אותו מידע שכאן, אבל דברים נוספים אישיים שאולי יעניינו אתכם (כי אני נרקסיסט לא?). חג עצמאות שמח לכם.


לצפייה בגודל המלא

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים