שתף קטע נבחר

חידה חדשה ומתוקה - מה לא בסדר בתמונה?

החידה החדשה צצה לה שוב כמו בכל שבוע, והפעם המשימה לא קשה בניסיון להכניס אתכם למלכודת הדבש של מישל דור. מה הוא זומם? האמינו לנו שאפילו אנחנו לא יודעים

החידה החדשה ממשיכה כמו קודמותיה, ומתיימרת לגרום לכם לפתור אותה בקלות ב"שאנטי" שלכם. כבר לא עוצרים אותי ברחוב כדי לקטר שהחידה קשה ולבקש: "אולי פעם אחת תעשה חידה נורמאלית?". גם טענות בנוסח: "הפסקתי לנסות כי זה בלתי אפשרי" אינן נשמעות בציבור הרחב, ותלונות כמו "צריך מיקרוסקופ כדי לפתור" נעלמו מן העולם.

 

פתאום כולכם גיבורים, ולועגים לי כמה האתגר קל וכמה ואין שום עניין או אתגר במדור. אז זה הזמן להזכיר לכם את הפתגם החכם: "נקמה היא מעדן אותו מגישים קר". חכו בסבלנות, וצפו פגיעה.

 

בחידה הקודמת מחקתי חלק מהקפיץ של המזמרה, חתכתי את הרגלית של החצובה והעלמתי פתחי אוורור ממגף הרכיבה החדש שלי אותו קניתי בזיל הזול.


לצפייה בגודל המלא

 

וכמו בכל שבוע - מקבץ תגובות להנאתכם:

 

מישל שלום! שבוע שעבר כשכתבת מבעוד מועד שזה לא אתה ש"הלחנת" את התמונה, אני מודה שלא היה לי רצון להשקיע... אבל ניסיתי והותשתי. השבוע הייתי מאוד קרוב להרים ידיים. אבל שניה לפני שסגרתי את החלון של התמונה המוגדלת התקרבתי לרגליות החדשות של האופנוע כי אתה כבר יודע שאופנועים זה תחביב שאהוב עליי ביותר. אבל במבט שני ראיתי שמכרו לך חתול בשק!!!!!!!!! ברגלית הימנית חסרות שיניים!!! כמובן שאז נזכרתי שיכול להיות שבדרכיך האלקטרוניות אתה גרמת לזה...

 

ואז זה פגע בי!! הייתי כמו ניו ממטריקס! בשניה אחת מצאתי את שני השינויים הנוספים! האחד הוא הקפיץ של המזמרה. והשני הוא החצובה, חסרה לה רגל... אני מקווה שלא טעיתי.. בכל אופן שיהיה עצמאות שמח ושבת שלום. נ.ב לגבי "ירון שמאוהב בעצמו" שיקנא! זה לא יהרוג אותו... (דני, דנמרק) שתיים מתוך שלוש דני. איך פספסת את החורים בנעליים איך? אגב, הנה כמה תמונות מתחרות ירי מעשי, בה הייתי בדנמרק, היכן שאתה גר. ארץ מדהימה ואנשים מדהימים עוד יותר.

 

כרגע ראיתי את הרגל השלישית של החצובה. היא מסתתרת אבל אפשר לראות אותה. אבל מצאתי את העניין עם שלושת החורים בנעל השמאלית. (דני, דנמרק) שיח חרשים אני אומר לך.

 

אהלן ובוקר טוב. מעניין ומאתגר. אשמח להמשיך לעקוב אחרי החידות שלך. מצאתי את השינויים. מה עושים? נשלח מהאייפון שלי (עומר , בארשבע) לא הבנתי. אתה מעומר או מבאר שבע? ולגבי השאלה שלך אז מטקבקים.

 

בספר אונו 1 באיזור העננים יש פתח באמצע, ובספר המקורי יש שם עננים ( אלעד , רחובות). יקירי, כשתכיר את הסופרת המוכשרת אתה באמת תחשוב שאתה בעננים. אני מוכן להתחייב כי ממש בעת כתיבת שורות אלה היא עסוקה על הגג באיתות עם דגלי סמפור לחייזרים שהפעם מגיעים מהים הנשקף מהמרפסת המדהימה שלה.

 

הרבה תגובות גם בטוקבקים וגם ביום יום התייחסו לירון הקנאי מהשבוע שעבר. אז את החידה הזו אני מקדיש דווקא לאלה מכם שלא מקנאים ופשוט נהנים כל שבוע מהחידה מחדש, גם אם אין פרסים, גם אם אין קרדיט, גם אם אין חשיפה, גם אם לא יודעים כיצד להציג את התשובות - כי כל אלה לדעתי הם האנשים הכי מאושרים בעולם. שבת שלום.


לצפייה בגודל המלא

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים