שתף קטע נבחר

אנונימוס: נתקוף את הכנסת

הקבוצה, שאפשר להגדירה בעדינות כארגון-גג של האקרים, הכריזה על "מבצע אינתיפאדה" שאמור לצאת לפועל ביממה הקרובה. "מעניין איך ישראל תרגיש"

<< בית המשפט העליון בארה"ב אישר: משחקים אלימים גם לקטינים

 

"למרות שישראל ששה להיות בחזית המלחמה הדיגיטלית", הודיע היום (ג') לפנות בוקר הבלוג AnnonOps, המקושר לארגון אנונימוס, "...קשה להאמין שישראל תשמח כל כך להיות בצד המקבל". ההודעה, שפורסמה בערך ב-6:30 לפי שעון ישראל, מבטיחה התקפה על הכנסת ב-"24 השעות הקרובות".

 

אנונימוס הוא ארגון אמורפי המאוחד דרך הרשת. אין לו מבנה הנהגה ידוע - ולמרות שחלק מחבריו עוסקים בהאקינג, לא כל מי שמגדיר את עצמו כחבר אנונימוס הוא האקר. ועם זאת, אנונימוס הביאו לתודעה את ה"האקטיביזם", או ההאקינג למטרות חברתיות. בשנה האחרונה תקפו האקרים חברי אנונימוס אתרים הקשורים לחברות העוסקות בזכויות יוצרים, כחלק ממאבק נגד הקונספט המיושן; חברות אשראי שנטשו את אתר ההדלפות ויקיליקס כשהחלה נגדו חקירה בארה"ב; ולאחרונה נגד סוני, שרדפה האקר שהצליח לפרוץ את קונסולת המשחקים שלה, פלייסטיישן.

 

בשבוע שעבר הודיעו אנונימוס ולולסק, ארגון האקטיביזטים נוסף, על קמפיין לפגיעה בממשלות העולם. נראה שהמטרה הראשונה נבחרה - והיא אנחנו. (לולסק הודיעה על פירוק מאז).

 

מה יעשו בשעות הקרובות בתהיל"ה, הגוף האחראי על אבטחת תשתיות המחשוב הממשלתיות? ממשרד האוצר, האחראי על פעילות תהיל"ה, לא התקבלה תגובה עד פרסום שורות אלו.  

 

HTC Sensation: מפלצת >>

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פעילי אנונימוס בהפגנה. קמפיין נגד ממשלות העולם
מומלצים