שתף קטע נבחר

לפני עיצומים: בתחנה בבאר-שבע "התקלקל" קטר

מרכבת ישראל נמסר כי עקב תקלה בקטר בוטלה הרכבת הבוקר לתל-אביב. ביום רביעי יפתחו העובדים רשמית בעיצומים?

עובדי הרכבת עדיין לא הכריזו על עיצומים, אבל הנוסעים כבר סובלים. הרכבת מבאר-שבע לתל-אביב, שהיתה אמורה לצאת הבוקר (יום ב') בשעה 7:30 - בוטלה. מרכבת ישראל נמסר כי הביטול אירע עקב "תקלה בקטר", אך כעסם של הנוסעים לא שכך בעקבות אותו טיעון.

 

עיצומים על הפסים - כותרות אחרונות ב-ynet:

 

עוד בערוץ החדשות :

 

נוסעים שחיכו דקות ארוכות בתחנה בבאר-שבע שלחו למייל האדום של ynet את המידע על ביטול הרכבת. "הנהלת הרכבת לא העמידה שום אלטרנטיבה", כתב עמוס. עומר הדגיש אף הוא שלנוסעים לא ניתנה חלופה: "רק נאמר לנו שהרכבת לשעה זו בוטלה".

 

אתמול איים ארגון עובדי התחבורה בהסתדרות, יחד עם ועד עובדי רכבת ישראל, להשבית את מערך הרכבות בישראל החל מיום רביעי הקרוב. האיום בהשבתה הגיע כמה שעות לאחר הדיון בבית הדין לעבודה בתל אביב, בסיומו שלחה השופטת אפרת לקסר את הצדדים - עובדי הרכבת וההסתדרות, האוצר ומשרד התחבורה - למשא ומתן של שבועיים בחסות בית הדין.

 

יו"ר ועד עובדי הרכבת גילה אדרעי, שהוצאה על ידי השופטת מהדיון בבית הדין ובעקבותיה נטשו את הדיון כמה עובדים נוספים, אמרה כי "מדובר כאן במאבק עקרוני. לא נסכים להכנסת עובדי קבלן גם אם משרד האוצר יציע לנו פיתויים בדמות תוספת שכר או הטבות אחרות. הם צריכים להבין שמבחינתנו תם עידן הפגיעה בעבודה המאורגנת ברכבת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שביתה ברכבת, בפעם הקודמת
צילום: ירון ברנר
מומלצים