שתף קטע נבחר

כסף ממרפאת האב שנרצח - נמצא אצל מהמרים

חוקרי ימ"ר ירושלים חשדו בדניאל מעוז, זמן קצר לאחר הרצח. הוא סיפר לחוקרים כי התחבא בשירותים בזמן שהוריו נרצחו. לדבריו, הוא ניסה לטשטש ראיות ולא דיווח על הרצח, כיוון שלא רצה שיחשדו בו

השטר שהשלים את הפאזל: במהלך חקירתו של דניאל מעוז, החשוד ברצח הוריו נח ונורית ז"ל בחודש שעבר בירושלים, יצאו חוקרי הימ"ר למהמרים בתל-אביב, ששמותיהם הועברו על-ידי בני המשפחה. ברשות המהמרים נמצאו שטרות, שנלקחו מארנקו של האב. כך קישרו החוקרים בין הבן החשוד לרצח.

 

הרצח במשפחה - הכתבות האחרונות

נחשפו פני הרשע: הבן חשוד ברצח הוריו בי-ם

רצח הוריו: "הפסיד את כל כספי החתונה על פוקר"

שיסף את גרון אביו: "נח התגאה בדניאל מעוז"

היסטוריה של אלימות: ילדים שרצחו את הוריהם

 

חוקרי המשטרה חשדו בדניאל מעוז, כבר זמן קצר לאחר הרצח. הוא סיפר לחוקרי המשטרה כי הוריו הזמינו אותו לארוחת ערב. "אכלנו ארוחה שהכינה אמא ואחרי זה ראיתי טלוויזיה", הוא סיפר. לדבריו, בסביבות השעה 23:00 בערב נכנס לבית אדם שאינו מכיר.

 

"כשהוא הגיע, אני הייתי בשירותים", סיפר הבן לחוקרי המשטרה. "השתפנתי, פחדתי לצאת מהשירותים. הרגשתי כפחדן גדול מאוד". לדבריו, הוא שמע את הצעקות בתוך הבית, אבל לא יצא לעזרתם בשלב הראשון. לאחר מכן, כך סיפר, התעשת: "התנפלתי עליו וניסיתי להיאבק בו ובגלל זה נפצעתי ביד, אבל הוא הצליח לברוח".

 

לאחר מכן הוא הודה כי ניסה לטשטש ראיות וכי ביצע כל שביכולתו בזירה על מנת שלא יחשדו בו, כי הוא זה שביצע את המעשים. כאשר נשאל מדוע לא הזמין משטרה מיד "לאחר שהאלמוני רצח את הוריו", אמר בדמעות: "פחדתי שיאשימו אותי, שיחשדו בי. אני מרגיש ממש פחדן ושפן".

 

דניאל מעוז באחד הדיונים בבית המשפט (צילום: אוהד צויגנברג) (צילום: אוהד צויגנברג)
דניאל מעוז באחד הדיונים בבית המשפט(צילום: אוהד צויגנברג)

 

דניאל מעוז, בן 28, נולד בירושלים וגדל בשכונת רמות ב'. הוא סיים בציונים טובים את לימודיו בבית הספר "אורט רמות", והצטיין בספורט בכלל ובכדורסל בפרט. אחרי שהתחתן התגלתה חולשתו להימורים וכל חייו השתנו. "אף אחד לא יודע בדיוק מתי

 התחיל הדבר הזה, ככל הנראה הוא נחשף להימורים בטיול שעשה לארצות הברית", נזכר החבר, "הוא השתתף במשחקי פוקר ועד כמה שידוע לי שיחק בקבוצות פרטיות ולא במועדונים".

 

אביה של גרושתו מספר: "רוב הזמן הוא לא היה בבית, ואת כל הכסף של החתונה הם הפסידו על השטות הזו של ההימורים. הוא אמר לה 'הפסדתי כסף' והיא רצתה להתגרש ממנו". הוא סיפר עוד כי חתנו ניסה להיגמל כמה פעמים, "אך כשהבנתי שזה גדול ממנו, וברגע שהיא נתנה לי אישור, הרמתי טלפון לאביו נח, הסברתי לו את המצב, החפצים שלו המתינו לו בגראז' ומאז לא ראיתי אותו יותר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דניאל מעוז עם אמו נורית
גירסאות שונות. דניאל מעוז
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים