שתף קטע נבחר

הידעתם? גברים חושבים 19 פעמים ביום על סקס

מחקר חדש מפריך את המיתוס לפיו "גברים חושבים על סקס בכל דקה נתונה". למעשה, נמצא שגברים מקדישים רק 19 פעמים מהיום שלהם למחשבה על הנושא, כמות כמעט זהה למספר הפעמים בהם הם חושבים על אוכל

גברים חושבים על סקס רק 19 פעמים ביום, כמות כמעט זהה למספר הפעמים בהם הם חושבים אוכל (18), כך מסר היום בבוקר ה-Telegraph. שינה, נושא קריטי לא פחות מסקס ואוכל, קיבל את התוצאה הנמוכה ביותר, עם 11 פעמים ביום. 

 

עוד על סקס בערוץ יחסים:

זוגיות: מה גורם לגברים לא לרצות סקס?

עשי זאת בעצמך: אביזרי מין תוצרת בית

מתי ואיך כדאי לאישה ליזום סקס?

מדברים על סקס גם בפייסבוק שלנו

 

מדענים אמריקאים גילו שבממוצע, גברים עדיין חושבים על סקס פי שתיים מנשים, שמקדישות לו מחשבה רק 10 פעמים ביום. לדידם של אותם המדענים, נשים גם מקדישות פחות זמן מחשבה לנושאים מהותיים כמו אוכל ושינה.

 

 

סקס, מזון ושינה

קבוצת מחקר מאוניברסיטת אוהיו לקחה 160 נשים ו-120 גברים, בין הגילאים 18-25. לפני הניסוי, נשאלו הנבדקים שאלות הקשורות ביחסם כלפי סקס, מזון ושינה. אחר כך התבקשו הנחקרים להעריך כמה פעמים ביום הם חושבים על כל אחד מהשלושה, לפני שניתן להם מונה לחיצות, אותו עדכנו בכל פעם בה חשבו על אחד משלושת הנושאים.

 

התוצאות, שפורסמו לראשונה ב-Journal of Sex Research, חשפו שגברים חשבו על סקס בין פעם אחת ל-388 פעמים ביום, כאשר מרביתם הרהרו בנושא 19 פעמים בסך הכול. נשים לעומת זאת, חשבו על סקס בין פעם אחת ל-140 פעמים ביום, עם ממוצע של 10 פעמים.

 

 

עוד הראה המחקר שגברים שהרגישו נוח יותר בנוגע למיניות שלהם, הם גם אלו שחשבו פעמים רבות יותר על סקס. לא נרשמה קורלציה בקרב המין הנשי, שכן נבדקות שגילו פתיחות גבוהה יותר לנושא, חשבו עליו בפועל, פחות מהממוצע.

 

בסופו של דבר, התוצאות הראו פער בין המספר שהנבדקים העניקו בהערכתם הראשונית, ובין מספר הפעמים בהם הקדישו לנושא מחשבה בפועל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
19 פעמים זה לא כל כך הרבה. סקס
צילום: shuttertock
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים