שתף קטע נבחר

החידה השבועית שואלת היום: מה השעה?

חברה מסחרית נרתמה לבקשתו של מישל ושלחה שלל שעונים לככב בחידה. מה הייתה השעה בעת הצילום ומהם שבעת השינויים שנוצרו באותה שעה בדיוק?

החידה השבוע עוסקת כולה בסדרת שעוני Swatch Touch של המותג "סווטש" שנשלחו כדוגמני צמרת. ההיענות של גורמים שונים להשתתף בחידה עושה לי ממש טוב כי האמת שאני די מגעיל ואנטיפט לכל מה ש"מריח" מתוכן שיווקי וזהו המעוז היחידי שבו המוצגים מציגים את עצמם בגאווה ללא חשש או מורא ממש כפי שהיה בחידה האחרונה, שם כיכב הטאבלט של חברת Archos שבקרוב תוכלו לקרוא ביקורת עליו בערוץ המחשבים שלנו.  

 

שבעת השינויים בחידה האחרונה היו:

 

1. הכפלת הרגליים שלי.

2. קטימת אחת הפאות של מגן הדוד.

3. נועל מיותר בשעון.

4. מיכל ונטולין מוארך.

5. חוסר פס בתשליל השמאלי.

6. חיתוך קצה האטב הקטן.

7. הפיכת הצלמיות בתמונה של הטבלת.

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לחצו להגדלה

 

התגובות שלכם

  • "הבוהן לא נראית כמו בוהן נורמלית והיא עוד חוזרת פעמיים!" (יוסי) מלכה אומרת שלא רק הבוהן לא נורמלית אצלי אלא כל רמ"ח האיברים...
  • "ראיתי את הרגל שלך והלכתי להקיא.. אגב גם שם יש הבדל בציפורן שזה מה שגם יגרום לי בערב לשלשל מצתער..." (איציק סיפורים) וואללה, האמת טוב שאתה לא מריח את הרגליים שלי אחרת כבר היית מקיא פעם שלישית.
  • "דור, יש פריט נוסף מהחידה מהשבוע שעבר : הרוטור האחורי של המסוק כלפי מעלה ולא פונה לצד. בכדיי ליציב את המסוק מפני סיבוב" (ירון). ירון היקר. מזכיר לך שהייתי כמה שנים מדריך טיסה ומשהו על רוטור אחורי אני יודע. אני שמח שזה הציק לך אבל שים לב שבמוצר הספציפי הזה (מסוק אלחוטי הכולל מצלמה קדמית) הרוטור נוטה כלפי מעלה. אגב המוצר נשלח אלי לסקירה אבל הוא לא שווה אפילו שקל בגלל האיכות המזעזעת של המצלמה הקדמית.

 

החידה השבועית 

החידה השבוע בוצעה כאשר אני על אדי הדלק האחרונים שלי. עריכה רודפת עריכה, ואני חושש שיהיה לך קל מאוד למצוא את כל השינויים מה עוד שאחד מהם חשפתי כבר בכתיבת שורות אלה. אני מזכיר לכל מי שמעוניין להציג מוצרים בחידה ליצור קשר אבל כל זאת בתנאי שהוא מתחייב במסמך כתוב לאסוף כל פריט מיד לאחר הצילום הווה אומר ימי ראשון בשבוע בדרך כלל. שבת שלום וגשום לכולכם. 

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לחצו להגדלה

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מישל דור
צילום: רותם פלדנר ורותם מלנקי
מומלצים