שתף קטע נבחר

החידה השבועית: מצאו שלושה שינויים וזכו בפרס

הרגע לו חיכיתם בא: סוף סוף מישל דור מחלק פרסים לפותרים נכונה את החידה שלו. כל שעליכם לעשות הוא למצוא את שלושת השינויים שנערכו בחפצים שלפניכם ולהיות זריזים מספיק. השלושה הראשונים שישיבו הכי מהר יזכו בפרס. בהצלחה!

החידה השבועית חוזרת אליכם גם השבוע, אך עם חידוש: פרסים למנחשים! האמת היא שגם ללא פרסים אהבתם את האתגר, אבל החלטתי שמן הראוי שתתוגמלו בצורה כזו או אחרת בהריסת העיניים שלכם כל שבוע. אני מתחיל להעניק פרסים צנועים אך איכותיים באמצעות "ידיעות ספרים", ששמחו להעשיר את עולמכם בספרים מעניינים.

 

אז איך זה עובד? ובכן, יצרנו במיוחד עבורכם ממשק שדרכו אתם כותבים מהם שלושת השינויים שאני מבצע בתמונה. לא יהיו יותר משלושה שינויים, ומי שיזכה הם שלושת הגולשים הראשונים שיענו הכי מהר נכונה על האתגר.

 

אנחנו "חוסמים" את ממשק הטוקבקים לכמה שעות כדי לתת לכולכם תחרות הוגנת. מעברו השני של הממשק יושבים טובי המוחות שמקבלים את הנתונים מבחינת תשובות נכונות – וחשוב מזה – הזמן שלקח לכם להסתער על המקלדת.

 

הפרסים בשלב זה צנועים אך מכובדים. אני מאמין שאם נראה שהעניין של הפרסים מוצא חן בעיניכם, נוכל לשדרג את איכות הפרסים בצורה משמעותית. אבל כאן אתם צריכים להיות אלה שמתאמצים, ממש כמו בחידה הקודמת בה ביצעתי את שלושת השינויים הבאים:

 

1. אין התאמה כלל בין הגובה של הגומי באקדח לחומר עצמו (מסומן בעיגול);

2. השתקפות האור באחד הכדורים הצהובים הפוך;

3. פותחן הבקבוקים לעולם לא יצליח לחלץ פקק מהסיבה שאין לו "שן".

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

החידה הקודמת. לחצו להגדלה 

 

ברוכים הבאים פותרי החידה: "אישה שוקו", שלומי אלי מתלון וגם הוותיקים אביר, הגר, בובן, בני, ג'ני ומיכאל שהתאמצו וחלקם גם מצאו את השינויים. אני מניח שהשבוע תתאמצו יותר ואולי תזכו כי החל מעכשיו הפרסים נכנסים לתוקף. ושוב אני מזכיר: יש למלא את התשובות בממשק המופיע תחת הלינק שלפניכם. מומלץ לקרוא את התקנון שאנו מפרסמים בכל הקשור להענקת הפרסים. בהצלחה:

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

החידה החדשה. לחצו להגדלה

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים