שתף קטע נבחר

החידה השבועית: ספר במתנה לבעלי עין חדה

אתם מוצאים שינויים, ומישל מחלק ספרים לדפנה, לוני ושי. גם השבוע תוכלו לזכות בפרסים אם תמצאו הכי מהר את השינויים

דפנה רוזנפלד, לוני רוזנבלום ושי ארמה הם שלושת הזוכים בספרים מתנת ידיעות ספרים. השינויים בחידה האחרונה, אותם גילו השלושה בזריזות מפתיעה יש לציין, הם שלא ייתכן מוצר בפחית עירומה, שתי פיות התזה לדיאודורט וכמובן הקפיץ של הפלייר פטנט שנקטע לו באיבו.

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

החידה הקודמת. לחצו להגדלה

 

גם השבוע אנחנו ממשיכים ומחלקים שלושה ספרים טובים: הרצח הראשון שלי , מחסה , ותיק מצדה , ומקווים שתגלו את שלושת השינויים שביצעתי. האמת היא שהם ממש ממש קלים, אבל חשוב לציין שצריך לא מעט סבלנות כדי למצוא אותם הפעם. הצטיידו בסבלנות ובעין חדה, והפיתרון יהיה בידכם.

 

והפעם - אני מצטט טוקבק נבחר: אני עובד על זה חצי שעה נכנסתי לכל הכתבות על הספרים לראות אם משהון בתמונה/כיתוב שונה חחח. קשה אבל אני אצליח. נשלח מהסלולארי שלי – לאיש המסתורי אני חייב להגיד תודה.

 

בחידה הקרובה תראו בין היתר את משחק BANANAGRAMS ששלח יקי, שעונים ששלחה חברת Swatch ושלל מכשירים שהשאילה חברת מוטורולה.

 

אני מזכיר כי החידה היא פלטפורמה ראוייה ומכובדת להציג מוצרים שונים. בהתאם להסכם הנוקשה ביותר שאני יצרתי - יוצגו רק מוצרים שייאספו בדקדקנות לאחר הצילום. הבמה הזו היא היחידה שבה אני נותן יד חופשית למותגים "לשזוף" את החשיפה האדירה שלנו, אבל התנאי הוא שהכל "עף" מכאן לאחר הצילום. אז אם יש לכם עניין לקדם מוצר זה או אחר - אני פה.

 

לסיום אני מזכיר לכם כי את התשובות לחידה יש לכתוב בממשק הייעודי בלבד, ולא בתגובות הרגילות, מהסיבה הפשוטה שאנו חוסמים את התגובות כדי לתת לכמה שיותר אנשים אפשרות לנסות ולענות נכונה בממשק המתאים.

 

 

החידה החדשה. לחצו להגדלה

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים