שתף קטע נבחר

חידה לשבת: השינויים יזנקו לכם למוח תוך שניות

מישל דור מגיש לכם גם השבוע 3 שינויים קלים, שיזכו כמה מהפותרים בפרסים. בהצלחה

החידה הפורימית שפרסמנו בשבוע שעבר שימחה ילדים רבים, ואכן תגובות רבות זרמו למערכת הפרסים שלנו, והודעות יישלחו לזוכים דרך שרות הלקוחות שלנו. העונים נכונה אכן גילו שהורדתי את ה"גשר" של משקפי השמש, הסרתי בורג אחד של הכיסוי השייך למצלמת ה"גו פרו" כפי שניתן לראות בתמונה של המוצר המקורי ובנוסף החלטתי שבחודש הנוכחי אין צורך ביום האחרון, הווה אומר תאריך ה-31 לחודש אותו הסרתי.

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לצפייה בגודל המלא

 

התגובות כרגיל מקוריות ואני מתחיל עם ניצן לוי שכתבה: "ראיתי אותו ואת דני קושמרו בחרמון. דני אפילו הצטלם איתי! איזה נשמה". נכון ניצן, ואת צודקת פעמיים: בפעם הראשונה בעובדה שאני ודני עזבנו הכל ועלינו לחרמון המושלג  היפיפה, ובפעם השנייה כשהתרגשת כשהוא הצטלם איתך - דני איש טוב ומקסים ואני שמח שבורכתי בחבר כזה.

 

אני בן 40 ולא מצאתי משהו קל. אני פשוט סתום וטומטום ---->סתומטום (אריק, תל אביב) לא לא אריק. אני הטומטום שממשיך כל שבוע שוב ושוב עם החידה הזו שכבר שיגעה אותי לחלוטין.

 

מישל ! אל תרכב יותר מהר מהמהירות שבה המלאך השומר יכול לעוף!! ***אביר המחשבות*** ۩<•>☼<•>۩ כל עוד אתה שומר עלי אני מרשה לעצמי "לסחוט" את דוושת המצערת עד הסוף.

 

החידה השבוע ממשיכה להעניק ספרים חדשים מתנת ידיעות ספרים, והפעם שלושה שינויים קלים המזנקים תוך שניות מהתמונה למוח שלכם. אני מזכיר שמי שרוצה לזכות צריך לשלוח את התשובות דרך הממשק המיוחד שלנו ולא דרך התגובות. שבת שלום, מישל.

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לצפייה בגודל המלא

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: אבישי זיגמן, חגי דקל
מישל דור
צילום: אבישי זיגמן, חגי דקל
מומלצים