שתף קטע נבחר

צילום: עופר עמרם, אוהד צויגנברג, חיים צח, עידו ארז

מופז ויחימוביץ' בקרב על "קומבינת הבחירות"

יו"ר קדימה תקף את יחימוביץ' וטען שהיא אינה תומכת בהצבעה על חוק גיוס לפני פיזור הכנסת: " זה המחיר שהייתה מוכנה לשלם מפלגת העבודה כדי להיות סרח עודף בממשלת נתניהו". בעבודה הגיבו: "מופז מאבד עשתונות במצוקתו הרבה"

מופז ויחימוביץ' בחילופי האשמות: יו״ר מפלגת קדימה שאול מופז הסיר את הכפפות ותקף הבוקר (יום ב') באירוע לפתיחת קמפיין הבחירות שלו את יו"ר מפלגת העבודה שלי יחימוביץ', על "הקומבינה" שלדבריו ערכה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. העבודה תקפה חזרה: "צר לנו על כך שמופז מאבד עשתונות".  

 

עוד לקראת בחירות 2012

בני בגין לא עוזב: אתמודד בפריימריז בליכוד

מבוכה לנתניהו בליכוד: לא נבחר לראשות הוועידה

נפתלי בנט מקים מפלגה חדשה: "מכה לנתניהו"

 

בימים האחרונים חזרו חברי הכנסת של קדימה על הסיסמה "בחרת שלי קיבלת ביבי". הבוקר הצטרף מופז למתקפה בקולו. יו"ר קדימה אמר כי הוא דורש לקיים הצבעה על חוק שירות לכול לפני פיזור הכנסת והבטיח כי יש לכך רוב. לאחר מכן תקף את יחימוביץ', שתומכת בפיזור הכנסת ללא אישור הצעת החוק: "לקומבינה של נתניהו הצטרפה באחרונה גם שלי יחימוביץ'. זה המחיר שהייתה מוכנה לשלם מפלגת העבודה כדי להיות סרח עודף בממשלת נתניהו".

 

מופז המשיך: "שלי יחימוביץ' מכרה את מחאת המשרתים בעבור טובתה האישית, מכרה את האידיאולוגיה בעבור מנדטים. אבל עדיין לא מאוחר, אני קורא לכל המפלגות הציוניות שלא בקואליציה להצטרף לדרישה הזאת ולתבוע חוק שירות לכול לפני הריצה לכנסת".

 

בהמשך עקץ מופז את יחימוביץ' על חוסר הניסיון שלה ורמז שבשל עובדה זו נגררת מפלגת העבודה אחר נתניהו.

מופז ציין בהמשך כי פיזור

 הכנסת בשל סוגיית חוק טל הוא "אחת ההונאות הגדולות שידע הבית הזה", והוסיף כי הוא מאמין "בממשלת אחדות לאומית". בעניין הסקרים האחרונים אמר: "אנחנו נשפיע על הסקרים ולא הם עלינו".

 

ממפלגת העבודה נמסר בתגובה: "צר לנו על כך שמופז מאבד עשתונות במצוקתו הרבה, ומתעקש להיות יו"ר האופוזיציה הראשון בהיסטוריה שמנסה לדחות בחירות. מוטב למופז שינהג כמו מפלגת העבודה וירכז מאמץ במתקפה נגד נתניהו ולא יבזבז אנרגיה בהתגוששות עם שותפותיו לאופוזיציה. באשר לחוק טל, מפלגת העבודה הציגה את מתווה דוד בן גוריון לגיוס חרדים לשירות צבאי או אזרחי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שאול מופז
צילום: ירון ברנר
שלי יחימוביץ'
צילום: גיל יוחנן
מומלצים