שתף קטע נבחר

החידה השבועית של מישל: זהו שלושה שינויים

מדי שבוע מישל מצלם תמונה מרובת פריטים ומשנה כמה מהם. אלא ששיאן הפתרונות לוני, שזוכה מדי שבוע בספרים במתנה, לא מותיר ברירה למתחרים האחרים. ככה תיתנו לו להרחיב את הספרייה שלו על חשבונכם? נסו גם אתם. בהצלחה

לוני רוזנבלום היה הראשון שענה נכונה על שלושת השינויים בחידה משבוע שעבר. הוא עשה זאת בצורה כה מדויקת שאני מצטט אותו: "1. במקלדת חסר פסיק. 2. בלהב שמעל ה-W הוספת חריץ ימני. 3. חסרים שני "חורים" שחורים בחלק האחורי של הנעל הימנית. כמעט הצלחת לבלבל אותי עם הטאבלט שמונח על מחשב נייד... שבת שלום."

 

יש לי רק שאלה אחת, לוני: או שאתה "מכור" לספרים, או שבאמת אין לך מה לעשות ימי שישי השכם בבוקר. מה הקטע? אולי אני אכיר לך בחורה נחמדה שתוכל להיות איתה במקום לרוץ אל המחשב ולעוט על החידה שלי? או שמא כל הספרים שזכית עד כה מחזיקים אותך על כל הלילה עד שהשחר מפיץ ואתה מוכן ומזומן לפתור? במחשבה שנייה נדמה לי שסיפרת לי שזוגתך אוהבת ספרי מתח, אז מה קורה כאן לכל הרוחות?

 

יעל פינסקר מתל-אביב ענתה גם היא נכונה וכך גם עומר גולדמן משכונת שפירא וכולם זוכים בספרים מתנת "ידיעות ספרים". אגב, הם "סימנו" אותך לוני בתור סכנה כלכלית, אז אולי תנוח?

 

פתרון החידה הקודמת

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לצפייה בתמונה בהגדלה

 

החידה השבועית 

השבוע החידה מוקדשת לחבר יקר בשם רועי שחגג יום הולדת השבוע. במהלך השנה הוא הוכיח עצמו כאיש אשכולות שהדהים אותי כל פעם מחדש בטוב לב שלו וברצון שלו לעזור. האיש די נאמן לפרטיותו אבל אני מאחל לכל אחד מכם חבר שכזה שנמצא שם כשאתם צריכים אותו, והו כמה הייתי זקוק לעזרה הזו.

 

חבר נוסף לו אני מקדיש את החידה הוא איל אמיר הדובר של "מדעטק" המוזיאון הלאומי למדע טכנולוגיה וחלל בחיפה. אתם מאמינים שהם ציפו שאני אדקלם את הטייטל המפלצתי הזה כשצילמתי שם השבוע? מי יכול לזכור כזה שם! בכל מקרה ביקרתי שם ואת הכתבה אתם יכולים לראות בערוץ המדע שלנו. המקום מומלץ ביותר לילדים ולמבוגרים ושתי התערוכות הן כמה שעות של בילוי מקורי לקראת סוף החופשה.

 

אז כל מה שנותר לי הוא לאחל לנו שבוע חם פחות בכל המישורים ומקווה שהשבוע לוני ינוח ויתן למישהו אחר לנסות ולפתור את שלושת השינויים שביצעתי, כאשר אחד מהם הוא צרפתי וממזר ביותר (זה היה רמז - למי שלא הבין).

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לצפייה בתמונה בהגדלה 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים