שתף קטע נבחר

החידה של מישל: ברך כואבת ושלושה שינויים

אחרי שסיים לסרוג, לשחק עם ציפורים בטלפון הסלולרי ולשגע לצוות הרפואי את המוח בזמן שהוא מחלים מניתוח, מישל דור יצר לכם חידה חדשה בה מסתתרים שלושה שינויים בלתי הגיוניים בעליל. לזוכים יוענקו ספרים איכותיים מתנת "ידיעות ספרים". בהצלחה

איי איי איי! רגע רגע, זה לא מה שצעקתי שבוע שעבר? שנייה, בודק. יא אללה - ממש אותו הדבר. טוב, אתחיל בשינויים בחידה האחרונה, אותם יצר יובל בר מהביטוח.

  

1. הוצאת נורת ה"לד" ממחזיק המפתחות.

2. תלישת הגלגלת מהדיאודורנט מה שאומר שאי אפשר בכלל להוציאו.

3. וזה רעיון מעצבן של יובל – עקירת העין מהדג המופיע בלוגו של רישיון הצלילה.

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לצפייה בתמונה בהגדלה 

 

הפותר היחיד נכונה השבוע הוא מר דוד יסינובר מקדרון, שכתב בצורה הכי מדויקת את התשובה ושימו לב כמה הוא מקצוען: "1. בסמל ההתאחדות הישראלית לצלילה חסרה עין של הדג וארבעת המשולשים בדג סנפירים אמורים להיות בצבע הרקע חום 2. בדיאודורנט ג'ל ליד האופטלגין חסר את בורג הסיבוב הלבן בתחתית המיכל לשם הוצאת ג'ל 3. בצרור המפתחות פנס הלד השחור, מוטה מטה, כפתור ההפעלה במצב דלוק והנורת לד חסרה אינה דולקת". כל הכבוד דוד!

  

הרבה תשובות התייחסו לחיילי הפלסטיק שלי שמאוד שמחו לחשיפה והנה הם כולם כפי שהגיעו באריזה. האמת שהייתי משחק עימן יחד עם בני לא מעט, עד שמואסי הכלב שלי הלך ללעוס אחד שכולכם כתבתם עליו.

 

החידה השבועית

החידה השבוע מוקדשת לצוות לא קטן של אנשים שטיפלו בי נאמנה השבוע. למי ששכח הברך שלי עברה ניתוח ארטוסקופיה וכך היא נראית שבוע אחרי. נורא ואיום!

 

מי שניתח אותי וקיבל מחמאות מהפיזוטרפיסטית חן ברלין הוא ד"ר גיא מורג. לצדו של גיא טרחו ואצו סביבי רייזמן דימה (דמיטרי), אח אחראי התאוששות, מי ששחררה אותי לפנות בוקר ובדקה שאני תקין היתה ליזה אוסטרובסקי ולכם כולם רבותי תודה שהראתם לי שיש רפואה מקצועית ואיכותית בארץ.

 

השינוי המרכזי בחידה השבוע ידרוש מכם להפעיל בצורה מאוד אגרסיבית את ההיגיון, שינוי נוסף יצחיק את מי שיש לו ילדים קטנים בבית ואילו השינוי השלישי יבלוט לאחר שתראו את הכתבה הבאה. בהצלחה!

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)
 

לצפייה בתמונה בהגדלה

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים