שתף קטע נבחר

אשת העצור: ברבי קרא לבעלי - והרס 4 משפחות

חנה גליקסמן, שבעלה עצור בחשד למעורבות בפגע וברח בנתניה, סיפרה כי העבריין שושן ברבי - שעדיין מסתתר - הגיע לביתם, מיד לאחר התאונה. "בעלי פחד משושן והסגיר את עצמו. הוא הרס משפחות של 3 ההרוגות, וגם את המשפחה שלי"

החשוד בדריסה קרא לו, והוא לא חשב פעמיים - והסגיר את עצמו למשטרה. חנה גליקסמן, אשתו של העצור בחשד למעורבות בתאונת הפגע וברח בנתניה, סיפרה כי החשוד המרכזי בדריסה - העבריין שושן ברבי - הגיע מיד לאחר התאונה לביתם, ושוחח עם בעלה יוחאי, שעבד איתו במשך שנים בעסקיו. זמן קצר לאחר מכן, גליקסמן הסגיר את עצמו למשטרה. ברבי עצמו ירד למחתרת, והמשטרה עדיין לא יודעת היכן הוא מסתתר.


 

הפגע וברח בנתניה - עדכונים אחרונים:

 

לדברי אשתו של העצור, בסביבות השעה 19:40 ביום שישי, ברבי התקשר אליה פעמיים, אך היא לא ענתה לו. בהמשך, ברבי ואדם נוסף הגיעו לבניין שבו מתגוררת משפחת גליקסמן וקראו לבעלה, שישן באותה עת בבית. בעקבות הקריאות, ירד הבעל לרחוב ושוחח עם ברבי.

 

הגופות הועפו עשרות מטרים ממקום התאונה ()
הגופות הועפו עשרות מטרים ממקום התאונה

 

לטענת חנה גליקסמן, חמש דקות לאחר מכן חזר בעלה הביתה. "הוא אמר לי שהוא חייב לנסוע כדי לקחת אשה של חבר לבית החולים", שחזרה, אבל לאחר מכן התקשר אליה ושינה את גרסתו. "הוא אמר לי שהוא מסגיר את עצמו למשטרה לאחר שדרס מישהו וביקש ממני לדאוג לו לסיגריות ולעוד ציוד למעצר, והבטיח כי למחרת הוא כבר ישתחרר".

 

גליקסמן הוסיפה כי היא לא הבינה מה קורה והייתה בסערת רגשות רבה. לדבריה, בדרכה לתחנת המשטרה עברה במקום התאונה ואז הבינה ששלוש נשים נהרגו בתאונה. "אני לא מאמינה שבעלי דרס אותן. למה הוא נכנס? תפרו לו תיק, הוא פחד משושן. הייתי מתה להיות זבוב בקיר או להיכנס לראש שלו כדי להיות בשיחה עם שושן בפעם הראשונה שהוא ירד. הוא פוחד משושן".

 

"ברבי הרס שלוש משפחות וגם את המשפחה שלי"

לדבריה, "יוחאי לא נהג ברכב, אולי הסכים לקחת את התיק על עצמו כשחשב שמדובר בהרוגה אחת, אך כשנודע לו שמדובר בשלוש הרוגות הוא עצמו התמוטט בתחנת המשטרה".

 

חנה קוראת לשושן עצמו להסגיר את עצמו למשטרה "אם זה לא הוא אז למה הוא בורח?", אומרת חנה, "הוא הרס שלוש משפחות של ההרוגות וגם הרס את המשפחה שלי,  הוא הרס את המשפחה שלנו, אני בהריון. קשה לי להתמודד עם זה, אבל אני וכל המשפחה שלנו איתו ומאמינים שהוא לא נהג ברכב. אני משתתפת בצערן של משפחות ההרוגות אך אני רוצה שיבינו שבעלי הוא לא אשם בתאונה,

בעלי חף מפשע ובעלי קורבן".

  

ברבי נמלט מזירת התאונה ביום שישי בערב לאחר שלפי החשד דרס למוות את אלכסנדרה רובינוב (66), סבטלנה יגודייב (56) ובתה שושנה (25). השלוש נפגעו בעת שעברו במעבר חצייה. בזירה לא נמצאו סימני בלימה ובמשטרה מעריכים שברבי כנראה נאלץ לברוח בשל נזק שנגרם למכונית האאודי שלו. 

 

מוקדם יותר קראה ראש העיר נתניה, מרים פיירברג, לברבי להסגיר את עצמו מיד למשטרה. "צריך לעשות הפרדה בין עברו לבין האירוע המצער והטראגי הזה", אמרה פיירברג בראיון לגלי צה"ל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"בעלי אמר שהוא לוקח אשה לבית חולים". חנה גליקסמן
צילום: רענן בן-צור
שושן ברבי. עדיין מסתתר
יוחאי גליקסמן. הוא במעצר
צילום: אבי מועלם
זירת התאונה, בערב שבת בנתניה
צילום: עידו ארז
מומלצים