שתף קטע נבחר

הדורס יסגיר עצמו? "ברבי יגדל זקן ויברח לאומן"

בזמן שנמשך המצוד אחר שושן ברבי, החשוד בדריסתן למוות של 3 נשים בנתניה, בעירו מעריכים כי הוא מסתתר בכפר ערבי. "בפעם הקודמת הוא הסתתר שבועיים בכפר, והמשטרה לא הצליחה לאתרו. הוא לא ייקח סיכון שיואשם גם בנהיגה בשכרות"

תאונת הפגע וברח הקטלנית הפכה לשיחת היום בנתניה ובמדינה כולה, לאחר שלפי החשד שושן ברבי, תושב העיר בן 35, דרס למוות שלוש נשים ונמלט מהמקום. במשטרה מבטיחים כי ישימו עליו יד בקרוב, ובנתניה בטוחים שברבי לא יסגיר את עצמו. "כולם מאמינים שהוא לא יסגיר את עצמו. הפעם יחכה לו מאסר של 20 שנה, הוא לא יישאר בארץ", אמר גורם המעורה בעולם הפשע בעיר.

 

הפגע וברח בנתניה - עדכונים אחרונים:

 

ברבי, שישב כבר 5 פעמים תקופות קצרות בבתי סוהר, ידוע לעבריינים בנתניה כאדם אלים עם פתיל קצר, בעל חוזק פיזי שלא מהסס לנקוט אלימות. "הוא לא יסגיר את עצמו ולא יעזור בית דין. הוא יודע שהוא הולך לאכול אותה 20-25 שנים בכלא ולא מדובר במאסר קצר. עד כה כל המאסרים שלו היו קצרים, עכשיו מדובר בחבילה חבילה",  אמר גורם בנתניה.

 

בעיר מעריכים שיגדל זקן, "לשבת בכלא הוא לא יהיה מוכן". שושן ברבי ()
בעיר מעריכים שיגדל זקן, "לשבת בכלא הוא לא יהיה מוכן". שושן ברבי

 

ברבי נמלט מזירת התאונה ביום שישי בערב לאחר שלפי החשד דרס למוות את אלכסנדרה רובינוב (66), סבטלנה יגודייב (56) ובתה שושנה (25). השלוש נפגעו בעת שעברו במעבר חצייה. בזירה לא נמצאו סימני בלימה ובמשטרה מעריכים שברבי כנראה נאלץ לברוח בשל נזק שנגרם למכונית האאודי שלו.

 

בזמן שהמשטרה עדין מחפשת אחר ברבי, בעיר העלו מספר אפשרויות היכן הוא יכול להימצא. "בפעם שעברה שהוא נמלט מהמשטרה והיה מבוקש הוא הסתתר במשך שבועיים באחד הכפרים הערביים, והמשטרה לא הצליחה לאתר אותו עד שהסגיר עצמו לבד", הוסיף הגורם. "הוא בטח שוב מסתתר באיזה כפר ערבי ולא מתכוון להסגיר עצמו. הוא כנראה ממתין לחודש הבא ובינתיים יגדל זקן ולקראת היציאה הגדולה לאומן הוא יתחפש לחרדי וייצא עם דרכון מזויף. לשבת בכלא הוא לא יהיה מוכן".

 

 

גורמים אחרים בעיר מעריכים כי ברבי מסתתר על מנת ששרידי האלכוהול או הסמים בדמו ייעלמו. "הוא לא ייקח סיכון שיאשימו אותו גם בנהיגה בגילופין. נהיגה בגילופין הופכת כל תיק תאונה והריגה לתיק חמור יותר. הוא יחכה שהדם שלו יתנקה ואולי אז הוא יסגיר את עצמו. אם לא הוא יצטרך לחיות כל החיים שלו בבריחה ולמרות שהוא חזק הוא לא יצליח לחיות ככה הרי יש לו אשה, ילדים, משפחה.

כמה זמן כבר אפשר לברוח."

 

לפני מספר שנים הוצת הקיוסק של ברבי בעקבות סכסוכים בין עבריינים. היום אומרים בנתניה שאם ברבי ייעלם העסקים שבבעלותו עד מהרה לא יישארו ועבריינים מארגוני הפשיעה ישתלטו עליהם. "בכל מקרה הוא הולך להפסיד בהרבה גם מאסר ממושך בכלא וגם העסקים שלו לא יישארו בבעלותו. החיים שלו לא הולכים להיות קלים", אמר עבריין בעיר.

 

מוקדם יותר קראה ראש העיר נתניה, מרים פיירברג, לברבי להסגיר את עצמו מיד למשטרה. "צריך לעשות הפרדה בין עברו לבין האירוע המצער והטראגי הזה", אמרה פיירברג בראיון לגלי צה"ל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שושן ברבי. מסתתר בכפר ערבי?
הפיצוצייה של ברבי. "עבריינים ישתלטו"
צילום: עידו ארז
מומלצים