שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  למדי אותו איך לענג אותך, אל תחסכי מעצמך דבר

  כשאת עושה אהבה, תני לו הכל, תני לו אותך, ברגעים האלה הוא זקוק לך יותר מכל. שתבקשי את שאת צריכה, שלא תסתירי אף חלק שלך – גם אם זה מביך, חדש ומוזר. הוא חייב לשמוע ממה את פוחדת, הוא רוצה לדעת מה מענג אותך, הוא רוצה לאהוב אותך, אז למדי אותו איך

  אחותי היפה, האשה שלצדי שמקשיבה לסיפורים שלי ומשמיעה לי את שלה, שעוברת חוויות חיים כל כך דומות לשלי שלפעמים נדמה לי שאנחנו אחת ולא שתיים. המכתב הזה הוא בשבילך מעצם היותך אשה. וגם אם לא נפגשנו מעולם, אני מרגישה שיש לי משהו לתת לך, משהו לומר לך, ואני רק רוצה שתקשיבי, שתסכימי ביחד איתי להיוולד כאשה גדולה ונוכחת, שלא מוכנה יותר להיות 'קטנה', 'בלתי נראית', 'טובה' או 'מרצה'.

   

  עוד בנושא:

  אשה חכמה: בין נעלי עקב לנעלי בית  

  סוגרות רגליים: איזו מין שביתה

  מותר להודות שאת צריכה סקס ונהנית ממנו

   

  תתעוררי אהובה, העולם מחכה לך, לך ורק לך, לנשיותך, לרכות שלך, ללב הרחב שלך, לחכמה הבלתי נדלית שלך, ליופייך... הו, כמה שהעולם זקוק ליופייך. אל תסתירי אותו בבקשה, חלקי אותו לכולם, מבלי לצפות לתמורה. את כמו פרח, את יודעת? חד פעמית, זוהרת, מיוחדת כל כך, עכשווית, פרח בגנו של אלוהים, אשה.

   

   

  את אהבה ואינך זקוקה לדבר

  תכאבי יקירה, אני יודעת שזה כואב, זה כואב כשעוד גבר מתייחס אלייך כאובייקט מיני וחושב שזה לגיטימי להתייחס אלייך כאל מי שמסתובבת כאן רק כדי לשעשע אותו.

   

  צריך להבין שבאותו רגע זו הדרך היחידה שהוא יודע לתקשר. כך לימדו אותו וכך הוא פועל. הוא אפילו מוצא זאת חינני, אלוהים יודע למה. אז תכאבי, גם בשבילו, שלבך ידמם עד שהדם יהפוך לאור, לידיעה פנימית עמוקה, שאת אהבה ושאינך זקוקה לדבר.

   

  אל תאמיני לכל מי שאומר לך שאת זקוקה לגבר כדי להיות מאושרת - מצטערת להיות זאת ששוברת עבורך מיתוס עתיק ומקובע היטב, אך אינך זקוקה לדבר כדי להיות שמחה וכדי להיות מי שאת. את אהבה, את שמחה, את החיבור לשמיים ולאדמה, לנהרות ולאגמים, לקוסמוס כולו ולכל מה שמעבר לו.

   

  אל תאמיני לאף גבר שאומר לך שהוא זקוק לך – להיפך, סייעי בידו לגלות את היופי שבלבו, את הגדולה שבחכמתו, את היכולת הנפלאה שלו להנהיג את חייו בעוצמה שאינה תלויה באהבתך, אותה עוצמה שמתגלה כשגבר מגלה את כוחו מתוך חיבור עמוק לעצמו, למי שהוא, למתנותיו לעולם, לביטוי השלם והמלא שלו.

   

  כשאת עושה אהבה, אשה יפה, תהיי שם לגמרי, אל תשאירי אף חלק ממך מחוץ למקדש האהבה. תני לו הכל, תני לו אותך, ברגעים האלה הוא זקוק לך יותר מכל, שתבקשי את שאת צריכה, שתסכימי להרגיש הכל ולחלוק הכל, שלא תסתירי אף חלק שלך – גם אם זה מביך, חדש ומוזר. הוא חייב לשמוע ממה את פוחדת, הוא רוצה לדעת מה מענג אותך, הוא רוצה לאהוב אותך, אז למדי אותו איך.

   

  היי עבורו מורה של אהבה, אל תתפשרי בבקשה, אל תוותרי לעצמך, הילחמי כמו לוחמת של אור כדי להיות נוכחת במעשה האהבה, כדי שתוכלו לצלול ביחד למרחבים של קרבה, אינטימיות ותקשורת עמוקה, כזאת ששניכם יוצרים ביחד, מותירים את ההגנות מאחור, ומסכימים ללמוד עוד על האהבה.

   

  אחותי היפה, אני בטוחה שכמוני גם את מתבוננת על מה שקורה כאן על פני האדמה ולא פעם מזילה דמעה, כואבת, תוהה, מה הצעד הבא? כיצד נוכל להביא שלום ואהבה לפלנטה היפה? איפה טעינו ומי אשם בכל הבלגן הזה? לצערי אני לא יודעת מי אשם, אני יודעת מי אחראי – אנחנו, אני ואת.

   

  כמוני, גם את אחראית ליצור שלום, בראש ובראשונה בתוכך. ליצור את חייך כך שיקרינו החוצה את הבהירות, ההרמוניה והטוב שהם מי שאת באמת. אני יודעת שזה השלב הראשון, כשתרגישי שהשלמת את המשימה הפנימית, יש לי תחושה שהחיים ילחשו לך מה הצעד הבא, ויבקשו ממך להעניק את מתנותייך, ללמד, להנהיג, להוביל, להיות גדולה, ממש גדולה, להיות את.

   

  להיוולד כאשה

  אשה אהובה, כמה אהבה יש בלבי אלייך, אני מרגישה שאני את ואת אני. שמעולם לא נפרדנו, שאנחנו אחת. אני מרגישה שאנחנו יכולות לתמוך האחת בשנייה במסע הזה, להיות אוזן קשבת, מורות ותלמידות זו לזו, חברות של אמת. את לא לבד, את אף פעם לא לבד, אני תמיד כאן. אני כאן כדי לגלות ביחד איתך את סודות החיים, כדי ללמוד ביחד איתך איך לברוא את האהבה הזאת במערכות היחסים שלך, עם ילדייך, חברייך, בן/בת זוגך, להיוולד כאשה.

   

   

  ותצחקי בקול גדול, כי כשאת צוחקת את הכי יפה. תצחקי שגם הכוכבים ישמעו אותך, שכולם ישמעו אותך, כי הצחוק שלך מרפא, ראשית אותך ואחר כך את הסובבים לך, מזכיר לך שאפשר להביט על החיים בצורה קלילה הרבה יותר, לנוע בתוכם כמו רוח אוורירית שמתנסה במסע המופלא הזה, רוצה ללמוד כל מה שרק אפשר, להתנסות, לחוות, להיות.

   

  אני רוצה לומר לך תודה על כל הרגעים המשותפים שאנחנו חולקות, על כל מבט, על כל רגע שבו את כאן בשבילי, להקשיב, להעניק, להיות. בזכותך אני מגלה את נשיותי – את מעגל האשה האחת שהוא טבעי. הבקשה האחרונה שלי ממך, אחותי היפה, היא שתהיי כנה, עם עצמך יותר מכל. אל תישארי כבולה לרעיונות, לאנשים או למקומות שאת כבר יודעת שהם לא את.

   

  אל תפחדי, אני כאן איתך, זוכרת? הסכימי לנוע קדימה מבלי להביט לאחור, כי כאשר את פועלת מתוך ההקשבה הפנימית הזו שלך, את מקור השראה לעצמך ולסביבה, את שוב זוהרת, את הקרינה הייחודית הזאת של טוהר, זכות של הלב וכנות מוחלטת.

   

  אוהבת אותך לנצח, אני.

   

  בואו להיות חברים של ערוץ יחסים בפייסבוק  

   

  דורית בר – אימון אישי, טיפול מיני ליחידים וזוגות, מנהלת בית הספר 'חכמת אישה'

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  תני לו את עצמך, הרשי לו להתחבר לרכות שבך וללב הרחב שלך
  צילום: Shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים