שתף קטע נבחר

"אנס את חברתו לשעבר שמנעה ממנו להתאבד"

בן 27 מירושלים נאשם באונס צעירה בת 24 שהייתה חברתו בעבר ובאה לבקרו כדי למנוע ממנו לממש איומי התאבדות

צעירה בת 24 נאנסה על ידי חברה לשעבר לאחר שהגיע לסייע לו "להתגבר על דיכאון הפרידה מחברתו האחרונה", כך עולה מכתב אישום שהוגש היום (ב') לבית המשפט המחוזי בירושלים.

 

עוד בחדשות:

'חוזה מחייב': מוצאי גופת מג'די חלבי תובעים כסף

ארגון אבוטבול הולך ומסתבך: מדובב הפיל חשוד

 

הנאשם, ש' בן ה-27 מירושלים, סבל מדיכאון לאחר שחברתו זה שלוש שנים עזבה אותו. בצר לו, פנה לחברתו הקודמת, איתה היה בזוגיות במהלך שנת 2009, והפציר בה לחזור אליו ולישון אצלו. הצעירה סירבה, אך לאור איומי התאבדות שהשמיע באוזניה, היא הסכימה להישאר עמו בקשר ידידותי ולעודד אותו.

 

על פי כתב האישום, התקשר ש' אל הצעירה וביקש ממנה להיפגש עמו, אך זו הבהירה לו שוב שאיננה מתכוונת לחזור להיות חברה שלו. הוא הבטיח לה שאין בכוונתו לשכנע אותה והיא הגיעה לדירתו בשעות הערב. במהלך הביקור, שתה הנאשם מספר כוסות אלכוהול, שהצטרפו לכוסות נוספות ששתה לאורך היום. בשלב מסוים, ניסה לשכנע את הצעירה לחזור אליו, אך היא סירבה נחרצות ואמרה לו שהיא בקשר עם אחר.

 

בתגובה, לקח ש' סכין לחיתוך בשר באורך 15 ס"מ, והחל לחתוך את עצמו בבטן תוך שהוא אומר לצעירה: "אם גם את לא רוצה אותי, אז אף אחת לא רוצה אותי, אין לי טעם לחיות". היא ניסתה למנוע ממנו לפגוע בעצמו ולקחה את הסכין מידיו, אך הוא אמר כי הוא מתכוון לשכב עמה, להכניס אותה להריון ולהתאבד.

 

לאחר מאבק בדירה, אנס הנאשם את הצעירה, שסבלה גם מחבלות בראשה. בכתב האישום מיוחסים לו מעשה אונס ואיומים. פרקליטות מחוז ירושלים ביקשה לעצרו עד תום ההליכים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עידו ארז
אילוסטרציה
צילום: עידו ארז
מומלצים