שתף קטע נבחר

ארגון אבוטבול הולך ומסתבך: מדובב הפיל חשוד

אחד מ-17 העצורים בחשד שחטפו והכו אברך חיזק את הראיות שכבר השיגה המשטרה בפרשה, בעזרת מדובב. הוא סיפק עדויות שקושרות את אנשי אבוטבול גם להצתות בנתניה

תיק החטיפה שבה חשודים צ'רלי אבוטבול ומקורביו, אשר במרכזו אברך שנסחט באיומים , ממשיך לספק פרנסה למשטרה: אחד החשודים שנעצרו בפרשה סיפק אתמול (יום א') פרטים מפלילים חדשים הן ביחס לפרשת החטיפה והן בדבר סדרת הצתות שאירעו לאחרונה בנתניה. מדובב שהוכנס לתאו של החשוד הוא שהוביל לחיזוק הראיות בתיק החקירה.

 

דיווחי חדשות נוספים בפרשה:

חטיפת האברך: מקורב מסבך את צ'רלי אבוטבול

רעיית צ'רלי אבוטבול למעצר בית: "ידוע מראש"

צ'רלי אבוטבול נעצר: "חטיפה? רק עזרתי לבחור"

 

בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו של צ'רלי אבוטבול עד יום חמישי. עורכי הדין משה שרמן, יניב פרץ וחן מאירי המייצגים את אבוטבול ואת שאר המעורבים, ממשיכים להכחיש כל קשר לחטיפה וגם לעניין ההצתות.

 

במשטרה מכנים את התיק "מתנה משמיים", אחרי שהאברך שנמלט מביתו של אבוטבול הגיע אל אנשיה וסיפר כל מה שאירע מרגע חטיפתו בצפון, עד לשהותו בביתו של אבוטבול וכן על המכות שחטף ועל רגעי הבריחה. בנוסף, כמה ימים לאחר מעצרו של אבוטבול, הצליחה המשטרה לגבות עדות מפלילה מקרוב משפחה שלו, שסיפר על מה שראה באותו יום שבו הובא האברך לבית המשפחה.

 

במשטרה הצליחו להשיג ראיות נוספות בפרשה גם בדבר הצתות שונות שהתרחשו בתקופה האחרונה בנתניה, ומהוות עדות ליריבות בין ארגונו של אבוטבול לבין עבריינים אחרים בעיר, על רקע מאבקי שליטה בשוק ההימורים. כעת בכוונת היאחב"ל להמשיך ולמשוך את החוט שהביא המדובב, ולהטיח בפני החשודים העצורים בפרשה את הראיות החדשות שבידיהם. סביר להניח שאלה יציתו שוב את העימותים האלימים בנתניה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צ'רלי אבוטבול
צילום: מוטי קמחי
מומלצים