שתף קטע נבחר

איפה אפשר לשתות עם ח"כים לעתיד בסופ"ש?

אספנו עבורכם את המקומות בהם תוכלו ללגום יין עם חברי הכנסת העתידיים, לדון על הנושאים כלכליים-חברתיים בחברת אנשי האקדמיה וכמובן לשמוע את משנתם של בכירי המפלגות ברחבי הקמפוס ומחוצה לו. הרשימה המלאה לסוף השבוע

האווירה מתחממת ולא בגלל מזג האוויר, אלא בזכות שלל האירועים הפוליטיים לסטודנטים, שנערכים לקראת הבחירות.

 

  • לערוץ הלימודים של ynet

 

לכן, אחרי שבשבוע שעבר עשינו סיבוב על ההופעות והמסיבות לערב השנה האזרחית החדשה, הנה המקומות בהן תוכלו ללגום יין עם חברי הכנסת העתידיים, לדון על הנושאים כלכליים-חברתיים בחברת אנשי האקדמיה וכמובן לשמוע את משנתם של בכירי המפלגות ברחבי הקמפוס ומחוצה לו.

 

שבוע הבוחר בחיפה

מה: אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת חיפה בשיתוף בית הספר למדעי המדינה, מקיימת שבוע פוליטי במסגרתו יתקיימו מפגשי שיח פוליטי ופאנלים בין חברי הכנסת ופוליטיקאים מכלל הקשת הפוליטית לסטודנטים באוניברסיטה. המפגשים יתקיימו בנושאים שונים לרבות כלכלה ורווחה, דת ומדינה, הסכסוך הישראלי פלסטיני, השתלבות צעירים בפוליטיקה, מדיניות הביטחון הישראלית, ייצוג נשים בפוליטיקה ובתכנית גם פאנל בנושא הסכסוך ישראלי-פלסטיני.

 

איפה: בית הסטודנט, אולם אפס, אוניברסיטת חיפה.

 

מתי: 6.1 בשעה 14:30, כלכלה ורווחה בישראל בהשתתפות שלי יחימוביץ'; 7.1 בשעה 11:45, הכלכלה הישראלית והשוויון בנטל בהשתתפות יאיר לפיד; 7.1 בשעה 16:00 פאנל בנושא הסכסוך הישראלי-פלסטיני; 9.1 בשעה 14:00 ייצוג נשים הפוליטיקה הישראלית בהשתפות ציפי לבני; 10.1 בשעה 12:00, אמון הציבור בכנסת בהשתתפות זהבה גלאון. לאורך השבוע יתקיימו מפגשים נוספים.

 

השורה התחתונה: שווה ביקור בצפון

 

חופשי על הבר

מה: יוזמה משותפת של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל-אביב יחד עם פרוייקט סברס ("לומדים על הבר"), במסגרתה מתקיימים סדרה של ערבים בברים שונים בתל אביב. לברים מגיעים מרצים אורחים, פוליטיקאים, אנשי תקשורת ואנשי ציבור, שמדברים עם הסטודנטים על הבחירות הקרובות ועל המפלגות שלהם, לקראת הבחירות לכנסת ה-19. אחרי שהתחממו עם אסף זמיר ועפר שלח, תגיע במוצאי שבת איילת שקד, מרשימתו של נפתלי בנט (הבית היהודי).

 

איפה: בר ה-Friendsunderground, אבן גבירול 30, תל-אביב

 

מתי: מוצאי שבת, 5.1 בשעה 21:30

 

השורה התחתונה: אין כמו קצת פוליטיקה לאסקפיזם התל-אביבי. הכניסה חופשית לסטודנטים ולציבור הרחב

 

חוג-בית ברחובות

מה: יוזמה של אגודת הסטודנטים בפקולטה לחקלאות רחובות בשם "קפה פוליטי". מדובר בהזדמנות לסטודנטים להכיר את הפוליטיקאים מקרוב, בסביבה נעימה שהיא לא אולם הרצאות, מעין חוג בית. בחלק הראשון של המפגש הפוליטיקאי יציג את עצמו והמצע שלו ובחלק השני תינתן הזדמנות לסטודנטים לשאול שאלות. למפגשים הקרובים יגיעו עומר בר-לב וח"כ דב חנין.

 

איפה: מועדון הסגל, קמפוס הפקולטה לחקלאות, רחובות

 

מתי: 8.1 בשעה 18:00 (עומר בר-לב), 9.1 בשעה 17:00 (דב חנין)

 

השורה התחתונה: הזדמנות מצוינת להכיר את הפוליטיקאים באווירה ביתית ונעימה

 

כולם מדברים על בחירות

מה: אחרי שהספיקו להירגע מהשבוע הפוליטי, אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת בר-אילן ממשיכה את סדרת המפגשים "מדברים בחירות". הפעם יתארח הרב חיים אמסלם, מקים תנועת עם שלם.

 

איפה: אולם 507, בניין נייגל, אוניברסיטת בר-אילן

 

מתי: 9.1 בשעה 16:00

 

השורה התחתונה: בהחלט סימנו לעצמנו את המפגש עם הרב אמסלם

 

בריאות וצעירים בעין כרם

מה: יוזמה של אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה העברית בשיתוף מנהל יובלים ומרכז צעירים של עיריית ירושלים. למעשה מדובר בפאנל של נציגי מפלגות בנושא של מדיניות בתחום בריאות וצעירים, מאחר שקמפוס עין כרם (הסמוך למקום האירוע) מרכז את כל מקצועות הבריאות והמגעים הביו רפואיים. הפאנל יתקיים בשתתפות נציגים מכל המפלגות שלהם נגיעה לתחום לרבות מוסי רז (מרצ), אסי שמחון (הליכוד-ביתנו), מידי לוי (יש עתיד) ואחרים.

 

איפה: בית טיילור, רחוב זנגביל 23, שכונת קריית יובל, ירושלים

 

מתי: 6.1, 18:45

 

השורה התחתונה: מפגש ייחודי שפתוח לקהל הרחב


פורסם לראשונה 03/01/2013 22:17

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צ'ייסר עם נבחרי עמנו
צילום: זיו ריינשטיין
מומלצים