שתף קטע נבחר

יאללה, הולכים לפוצץ ערבי במכות

בית משפט? מה אתה מפחד מבית משפט? נראה לך שלא תהיה עסקת טיעון? למה, בלינץ' ב"כיכר החתולות" לא הייתה?

יאללה, הולכים לדפוק כאפות לערבים. לך ותקרא ותביא את החבר'ה לכאן. כשיבואו, נלך לחפש ערבים להרביץ להם, לפוצץ אותם. המניאקים בכל מקום, מסתובבים חופשי, כאילו שזו לא מדינה יהודית. בכיכר ובסופר, בקניון וכאן אצלנו במגרש. בוא נתפוס אותם בכוח ונתקע להם מכות.

 

בוא נקרא גם לסמדר, מזהה ערבי ממאה מטר. אומרים שפעם היה לה חבר ערבי, עכשיו חזרה בתשובה. היא תיתן לו סטירה בעורף ככה בשביל לסמן אותו, הוא ייפול מההפתעה. כשהוא יבוא לקום, אני אביא לו מכה עם הרגל לאזור האגן, ואז כל החבר'ה כבר יחטיפו לו. למה? כי הוא ערבי, זה למה. כי צעקנו לו ערבי מניאק והוא קילל את אימא שלי. מה צריך להסביר פה? יש לו פרצוף דורש פיצוץ, אז נפוצץ אותו. בהתחלה הוא יצעק קצת, אחר כך יתחיל לרדת לו דם מכל חור, הפרצוף שלו יתנפח לגמרי, הוא יהיה שקט, העיניים שלו יהיו ככה חצי עצומות, אולי הוא ישתין מפחד, יהיו קטעים.

 

עוד בערוץ הדעות של ynet:

זו השיטה, לא הפוליטיקה / גידי גרינשטיין

חובת הצבעה בישראל. זה אפשרי / דורון ברזילי

 

מה יעשו לנו? כלום! ימבה אנשים יעברו שם ואף אחד לא יגיד מילה. למה שיגידו? למה מי הם? לא יהודים כמונו? למה, בלינ'ץ ב"כיכר החתולות" אמרו משהו? בטח שנמשיך לפוצץ אותו. ואם ימות? שימות. הוא ערבי בן זונה. מה נראה לו, שהוא יקלל את אימא שלי? שיבין שאימא שלי זה לא משחק ילדים. ונגיד שיעצרו אותנו. אז יעצרו. לא יכולים עלינו. אין לנו עבר, אנחנו קטינים. לילה במעצר? סבבה. לא שווה? בבוקר אתה שם קפוצ'ון על הראש בבית משפט, מוציאים אותך למעצר בית, לא צריך ללכת לבית הספר. סבבה.

 

ונגיד שיגישו כתב אישום. אז מה. הערבי בינתיים לא מת, זה דווקא טוב לנו, הוא רק היה מחוסר הכרה ועבר החייאה וכל זה, אז הם יכולים להאשים אותנו בכל מיני דברים, הסתה לגזענות, חבלה חמורה, אנא עארף? אלה, הסמולנים מהפרקליטות, מה ימציאו.

 

אז מה? יבוא העורך דין שלנו, יוציא מהם עסקת טיעון, בסוף זה יהיה רק הסתה. והסתה, מה זה בכלל? הסתה זה כבוד. באימא שלי. מי לא ניסו לתפור לו תיק על הסתה: הרב מוצאפי והרב דב ליאור, הרב לבנון והרב אליעזר מלמד ואפילו הרב אליהו מצפת, כפרה עליו, שרק בגללו מפחדים שם להשכיר דירות לערבים. והרב עידו אלבה והרב עמיאל ברטלי, והכי גרוע, מרן עובדיה יוסף שאמר שצריך למחות את יוסי שריד כמו את עמלק, חשבו לתפור לו תיק. סמולנים, אוהבים ערבים. אה, ושכחתי. גם הרב בצרי ואפילו הרב גינצבורג, זה שכתב את "ברוך הגבר" על גולדשטיין הקדוש? זה שאמר שלערבים אין זכות קיום בארץ ישראל? הוציאו עליו שזה הסתה, עשה איתם עסקת טיעון, אבל מה, גבר אמיתי. אף פעם לא התחרט על המילים שלו. הוא ישב בכלא? אחי, מה נסגר איתך? אפילו לא חצי דקה.

 

בית משפט? מה אתה מפחד מבית משפט? נראה לך שהוא לא ישים חותמת על העסקת טיעון? בטח שישים. למה, בלינץ' ב"כיכר החתולות" לא שם? וחוץ מזה, אנחנו לא ערבים שנותנים לנו עונש מקסימום על כל שטות. אנחנו יהודים, ופוצצנו ערבי. נראה לך בית משפט יהודי יחמיר איתנו בגלל זה? פחחח.

 

מה יגידו? מי יגיד? נניח ביבי, יגיד שהוא מתנגד לזה. נראה לך שזה באמת, אחי? אם היה מתנגד על אמת, היה עושה משהו ולא סתם אומר. לא ככה? והסמולנים - למי אכפת מה יגידו? נבלות. שיחכו בשקט בפינה, התור שלהם יגיע עוד מעט. כמו הערבי שקיבל יופי של פצצה. הביאו לו גם פנסים בעיניים, ועד היום האף שלו נפוח כמו קציצה. אז יאללה, לך ותקרא ותביא את החבר'ה לכאן. ממש עכשיו. אפילו עוזי כבר לא מפחד מאבא.

 

גולשים מוזמנים להציע טורים במייל הבא: opinions@y-i.co.il

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פצוע הלינץ' בירושלים
צילום: חסן שעלאן
מומלצים