שתף קטע נבחר

סין: אישה עקרה את עיניו של ילד בן 6

הילד מצפון המדינה יצא לשחק ברחוב, וכעבור כמה שעות נמצא על ידי הוריו ללא עיניו וכשגופו מכוסה בדם. המשטרה הציעה פרס של 17 אלף דולר למי שימסור מידע שיביא למעצר האישה שתקפה אותו. הוא כבר לא יראה לעולם

כמה רוע יכול להיות באדם אחד: משטרת סין הציעה אתמול (יום ד') פרס בגובה 100 אלף יואן - כשבעה עשר אלף דולר - למי שימסור מידע שיביא למעצרה של אישה שחשודה כי עקרה את עיניו של ילד בן שש בצפון המדינה.

 

עוד חדשות בעולם :

גן חיות הפוך: אדם בכלוב, האריות חופשיים

כך לא תיראה תקיפה בסוריה

 

הילד יצא לשחק בחוץ ברחוב בעיר לינפן שבמחוז שאנשי ונמצא כעבור כמה שעות על ידי הוריו ללא שתי עיניו וכשכל גופו מכוסה בדם. הילד, גואו בין שמו, מאושפז בבית חולים, ולרוע מזלו איבד את ראייתו לחלוטין. סוכנות הידיעות הסינית "שינואה" דיווחה כי "הילד פותה על ידי אישה לא מוכרת להגיע לשדה, שם היא עקרה לו את עיניו באמצעות כלי כלשהו".  

 

(מתוך ערוץ YOUTUBE של NTD TV )

 

לא יראה עוד לעולם. גואו בין (צילום: AFP) (צילום: AFP)
לא יראה עוד לעולם. גואו בין(צילום: AFP)

 (צילום: AP) (צילום: AP)
(צילום: AP)

 (צילום: AP) (צילום: AP)
(צילום: AP)

 (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
(צילום: רויטרס)

 

המשטרה מצאה את גלגלי העיניים של הילד בן השש בזירת התקיפה, אולם הקרניות שלהן היו חסרות - מה שמצביע על כך שמדובר בתקיפה לצורך סחר באיברים. מיקומה של האישה החשודה עדיין לא ידוע.

 

"אנחנו עדיין עובדים על זה ולא יכולים למסור כל תגובה או השערה לגבי המניעים", מסרה משטרת סין לסוכנות הידיעות הצרפתית בנוגע לאירוע התקיפה החריג בצפון המדינה. "אנחנו לא חוסכים במאמצים כדי לנסות לפתור את התיק הזה", אמר קצין המשטרה ליו.

 

רשתות טלוויזיה בסין שידרו את תמונות הילד הפצוע כשפניו מכוסות בתחבושות והוא סובל מכאבים. אמו ואביו של הילד, שניהם חקלאים, נצפו סועדים את מיטתו וממררים בבכי.

 

העיתון "בייג'ינג טיימס" ציטט את הורי הילד אומרים שהוא סיפר להם שהוא הלך בשביל כשלפתע נתפס על ידי אישה. הם הוסיפו שהיא השתמשה בכלי לא ברור כדי לעקור את עיניו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
סובל מכאבים. גואו בין בבית החולים
צילום: רויטרס
מומלצים