שתף קטע נבחר

פעמיים כי טוב

הקהילה הישראלית בניו-יורק נפגשה השבוע בשני אירועים מיוחדים, יריד תעסוקה לישראלים ותוכנית פתחית העונה של "מצב האומה"

יום שלישי היה פעמיים כי טוב לקהילה הישראלית במנהטן. יריד התעסוקה לישראלים אותו אירגנו חברי מועצה מקומית ניו-יורק הופגז ביותר מתעניינים ממה שהמארגנים יכלו להתמודד איתם, והפאנל המקצועי שהתקיים במסגרתו התגלה כאינפורמטיבי, חשוב ומעניין.

 

יריד תעסוקה לישראלים (צילום: גילי גץ) (צילום: גילי גץ)
יריד תעסוקה לישראלים

 

מהיריד במשרדי ארנסט אנד יאנג, מיהרו ברי המזל שהספיקו לרכוש כרטיסים למופע הסולד אאוט של "מצב האומה" באולם סקירבול ב-NYU. חברי צוות התוכנית היו מצחיקים כתמיד ואורנה בנאי הקדישה מונולוג לישראלית-ניו-יורקית שאמנם תקועה בדירונות קטנה בקצה מנהטן כל היום, עסוקה בלהחליף חיתולים ולהיפגש עם החברות הישראליות טלי ושרון, בעוד הבעל מגשים חלומות, עם החברים הישראלים שלו בהייטק, אבל, היי, לפחות אתם בניו-יורק! אנחנו לא מכירים את המשפחה הזו, אבל שמענו על מישהו שאולי מכיר מישהו שמכיר אותם.

 

 (צילום: גילי גץ) (צילום: גילי גץ)
(צילום: גילי גץ)

להקה של מוזיקאים מקומיים, רובם ישראלים במקור, ניגנו בהנחייתו של יוני בלוך, שעושה כאן חייל ולא רק מאז שהכין וידיאו קליפ לבוב דילן, שהוכתר על ידי טיים מגזין לקליפ הטוב ביותר ב-2013, ולסיום הצטרפה גם קבוצת רקדנים מברודוויי, שביצעו עם חברי הצוות את שירו של פרנק סינטרה, "ניו-יורק, ניו-יורק". אלא שהשיר אותו ביצעו אנשי "מצב האומה" דווקא הילל את "חולון, חולון". אולי בגלל שבסוף התוכנית הם היו צריכים לקפל פקלאות ולחזור לחולון, בעוד אנחנו נשארים בניו-יורק. ניו-יורק.

 


 (צילום: גילי גץ) (צילום: גילי גץ)
(צילום: גילי גץ)

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גילי גץ
אבל הי, אתם בניו-יורק!
צילום: גילי גץ
מומלצים