שתף קטע נבחר

אוניברסיטת הרווארד מחפשת ישראלים

האוניברסיטה האמריקנית היוקרתית משגרת לארץ את מנהל הקבלה של בית הספר לממשל כדי לגייס ישראלים. לסטודנטים שיגוייסו מוצעת מלגה שתכסה את כל הוצאות הלימודים והמחייה. צפו בראיון עם המגייס באולפן ynet

מחפשים את המוח היהודי: אוניברסיטת הרווארד בארה"ב תקיים בשבוע הבא, בפעם הראשונה בישראל, מפגש עם מאט קלמונס, מנהל הקבלה של בית הספר לממשל ע"ש קנדי (HKS). המטרה: גיוס ישראלים לספסלי האוניברסיטה היוקרתית. במסגרת מאמצי הגיוס מוצעות ארבע מלגות חדשות ייעודיות לישראלים, בהיקף של כ-600 אלף דולר. המלגות יכסו את העלות המלאה של שכר הלימוד והוצאות המחייה בארה"ב. מעוניינים לשמוע עוד פרטים? צפו בראיון עם מנהל הקבלה:

 

 

בית הספר לממשל ע"ש קנדי הוא בין בתי הספר המפורסמים ללימודי דיפלומטיה ומינהל ציבורי. תוכנית הלימודים שלו מחוברת לקהילת המנהיגים והמשפיעים בזירה הפוליטית והצבאית הבינלאומית ומדי פעם מארחת מגוון רחב של מרצים שבין המוכרים שבהם נמנו נשיא ארה"ב ברק אובמה והנשיא לשעבר ביל קלינטון.

 

לדברי קלמונס, 47% מהסטודנטים ב-HKS הינם סטודנטים זרים. שילוב תרבותי ורב לאומי מסוג זה מאפשר לסטודנטים לקדם ולשמר הידברות בינלאומית. רשימת בוגרי HKS כוללת נושאי משרות בכירים, נשיאים וראשי ממשלה, ביניהם באן קי-מון, ג'ון פ. קנדי, פליפה קלדרון אינוחוסה, לי הסיין לונג ורבים אחרים. מדי שנה מתקבלים ל-HKS בין 12-15 ישראלים ללימודי תואר שני. בין הבוגרים הישראלים של בית הספר: משה לדור, דניאל טאוב, עמי אילון, עמוס ידלין ורדא מנצור.

 

המפגש עם מאט קלמונס וצוות הייעוץ של educationUSA יתקיים בתל אביב ביום שני 8 בספטמבר 2014 בין השעות 18:00-20:00 ויכלול מידע על תוכניות הלימוד לתואר שני, המלגות ותהליך ההרשמה והקבלה. לפרטים והרשמה: 03-5172131 שלוחה 200 או במייל: ahuva@fulbright.org.il

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים