שתף קטע נבחר

ניסנקורן ואורן סיכמו: שינויים בשעות הנוספות

לאחר שסיכמו על העלאת שכר המינימום, יו"ר ההסתדרות ונשיא התאחדות התעשיינים הגיעו לסיכום שיעניק למעסיקים יותר גמישות בהעסקה

נשיא לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים, צביקה אורן, ויו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, סיכמו היום (ג') על שינויים במדיניות עבודות לילה ושעות נוספות. ההסכמים הם חלק מההבנות שאליהן הגיעו השניים במסגרת ההסכם להעלאת שכר המינימום. מטרת ההסכמים היא להעניק למעסיקים יותר גמישות במדיניות ההעסקה. ההסכם יחול כרגע על המגזר הפרטי בלבד.

 

כתבות נוספות בנושא בערוץ הקריירה :

 

לפי סיכומים אלו, ניתן יהיה לבצע עבודות לילה בהיקף של שבוע אחד מתוך שבועיים. עד היום הותר לעבוד עבודות לילה רק שבוע אחד מתוך שלושה שבועות. בנוסף, ניתן יהיה לבצע שעות עבודה נוספות שבועיות בהיקף של עד 18 שעות בתוך מגבלת שעות של 60 שעות חודשיות. עד היום עמדה המגבלה על 15 שעות שבועיות.

החתימה על הסכם שכר המינימום (צילום: דוברות ההסתדרות, אורן כהן) (צילום: דוברות ההסתדרות, אורן כהן)
החתימה על הסכם שכר המינימום(צילום: דוברות ההסתדרות, אורן כהן)

אורן מסר כי ההסכם שהושג היום מבטא את המשך שיתוף הפעולה בין המעסיקים להסתדרות, כאשר שני הצדדים רואים לנגד עינהם את טובת המשק והעלאת פריון העבודה וכן את טובת העובדים. לפני כשבועיים סיכמו המעסיקים וההסתדרות על הסכם העלאת שכר המינימום ולפני כשלושה חודשים סיכמו בניהם על העסקת בעלי מוגבלויות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דוברות ההסתדרות, אורן כהן
ניסנקורן ואורן, בחתימת הסכם שכר המינימום
צילום: דוברות ההסתדרות, אורן כהן
מומלצים