שתף קטע נבחר

שחייה: הוקפאו 28 תחרויות שנערכו בארץ ב-2014

בעקבות הבדיקה של החשב הכללי בנוגע לתחרויות החשודות כמפוברקות ב-2012 ו-2013, החליטה הנהלת איגוד השחייה כי גם הניקוד שקיבלו הספורטאים בשנה שעברה יוצא ממערך הקולות. יו"ר חדש ייבחר תוך 60 יום

השבוע הסוער באיגוד השחייה נמשך. בישיבת הנהלת איגוד השחייה שנערכה הערב (ה') ונמשכה מעל לשעתיים נקבע כי 28 תחרויות שנערכו בארץ בשנה שעברה יוקפאו בשלב זה ויקודם מהלך לבחירות ליו"ר חדש תוך 60 יום.

 

מהלך הקפאת התחרויות מגיע מאחר שהחשב הכללי חוקר חשד כי תחרויות שנערכו ב-2012 ו-2013 היו מפוברקות וכלל לא התקיימו. בינתיים, הוחלט לא לקחת סיכון גם בנוגע ל-28 תחרויות שנערכו ב-2014 אשר חשודות שלא עמדו בכללים והוצאו ממערך הקולות, עד אשר ייבדקו לעומק בבדיקה חיצונית.

 

נעם צבי. ימונה לו מחליף תוך 60 יום (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
נעם צבי. ימונה לו מחליף תוך 60 יום(צילום: אורן אהרוני)

 

מהלך זה אמור לגרום לשינוי מערך הקולות באסיפה הכללית, שבנוי מניקוד שהאגודות מקבלות בתום התחרויות. הניקוד עצמו מתקבל בהתאם להשתתפות הספורטאים (ללא קשר לתוצאותיהם, שלא יבוטלו).

יש לציין שביום רביעי הקרוב אמורה להתכנס האסיפה הכללית כדי לאשר את הדו"חות הכספיים, אך לאור ההתפתחויות היא אמורה להתבטל.

 

החלטה נוספת היא לקדם מהלך לבחירת יו"ר חדש תוך 60 יום, לאחר שבאמצע השבוע היו"ר הקודם, נועם צבי, הודיע על התפטרותו, כפי שנחשף לראשונה ב-ynet ספורט. בעקבותיו גם המנכ"ל אהרון איסרס סיים את תפקידו. שי שכנר, שנבחר להיות ממלא המקום, לא יסיים את הקדנציה של צבי, שהייתה אמורה להסתיים במאי 2016.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים