שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הכניסו כוכבת פלייבוי לקוקפיט: 'עזרה להטיס'
  שני טייסים ארגנטינאים פוטרו מעבודתם לאחר שנתנו לכוכבת ריאליטי מפורסמת להיכנס לתא הטייס, להטיס אותו ולתעד את כל האירוע החריג במצלמה. הם גם יעמדו לדין פלילי ואף מואשמים על ידי הדוגמנית בהטרדה מינית: "רואים בסרט שהם נגעו בי וליטפו אותי בזמן שחגרו לי את החגורה"

   

  הסרטון שצולם בקוקפיט    ( )

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:


  שני טייסים ארגנטינאים פוטרו מעבודתם ואולי אף יועמדו לדין לאחר שנתנו לדוגמנית "פלייבוי" וכוכבת ריאליטי מפורסמת במדינה להיכנס לתא הטייס ולהטיס את המטוס, ולפרסם שלל תמונות וסרטונים לאחר מכן. בעוד הסיפור לכשעצמו נשמע תמים למדי, הטייסים למעשה הפרו לא מעט חוקי תעופה בינלאומיים, והדוגמנית עצמה אף שוקלת להגיש נגד השניים תביעה בגין הטרדה מינית לאחר ש"ליטפו אותה בעת שעזרו לה להדק את החגורה".

   

  "לטינוס " - סיפורים מאמריקה הלטינית - כתבות אחרונות

  ונצואלה: מועדון גולף גרם למשבר דיפלומטי

  כדורגל-מַנְיָה: מחכים לאוטובוס, עומדים בשער

  בארגנטינה זה לא צחוק: לכל חולה מגיע ליצן

  נאמנים למקור: משה רבנו כוכב עליון - בברזיל

   

  הצטרפו ל-ynet חדשות בעולם בפייסבוק וקבלו סיפורים מרתקים הישר לפיד שלכם

   

  תחילת "הפרשה" לפני כשבועיים - כשטיסת "אירוליניאס ארחנטינס", ועליה 36 נוסעים, עשתה את דרכה מהבירה בואנוס איירס לרוסאריו, העיר השלישית בגודלה במדינה. יום לאחר הטיסה פרסמה הדוגמנית וכוכבת הריאליטי, ויקי צ'יפוליטאקיס, תמונות מפלילות בחשבון הטוויטר שלה, שבהן היא נראית מחויכת לצד שני טייסים מחויכים לא פחות, וברקע - כל הגאי ולחצני תא הטייס.

   

  צ'יפוליטאקיס בת ה-29 צילמה שישה סרטונים בעת שהותה בתא הטייס, ובאחד מהם, שדלף למהדורת החדשות "טלנוצ'ה" במדינה לפני כמה ימים, נראה אחד הטייסים מסביר לדוגמנית איך דברים שונים עובדים במערכת ההטסה ונראה כי המטוס עדיין על הקרקע ומתכונן להמראה. הדוגמנית מספרת תוך כדי הסרטון שהיא ממש עוזרת להטיס את המטוס, ומצהירה: "אני הולכת להאיץ ואז אנחנו נמריא!"

   

  מסירה אחריות: "הטייסים לא עשו את מה שהיו אמורים לעשות". עמוד הטוויטר של ויקי
  מסירה אחריות: "הטייסים לא עשו את מה שהיו אמורים לעשות". עמוד הטוויטר של ויקי

  בראיון שערכה עם צהובון ארגנטינאי יום לאחר מכן התרברבה הדוגמנית כי היא שימשה "טייסת אקסטרה בטיסה". עוד סיפרה: "בקושי הייתי על המטוס כמה דקות כשהטייסים קלטו אותי והזמינו אותי להצטרף אליהם מקדימה. אני ממש הטסתי את המטוס!"

   

  בעצם כך שהכניסו את הכוכבת לתא הטייס בעת ההמראה והנחיתה עברו שני הטייסים על חוקי תעופה בינלאומיים, לפיהם אין להכניס אדם בלתי מורשה לתא הטייס בהמראה או בנחיתה. לתת לדוגמנית לאחוז בהגאים ו"לעזור" בהטסת המטוס גם לא בדיוק משתלב עם חוקי התעופה. התגובות בתקשורת הארגנטינאית היו מאוד חד-משמעיות, וביקורת רבה וקשה הוטחה נגד הכוכבת ונגד חברת התעופה.

   

  הדוגמנית התנצלה על התקרית שוב ושוב ברשתות החברתיות, אך לצערה הדבר לא עזר לגורלם של שני הטייסים. פטריסיו סוצ'י מולינה ופדריקו מטיאס סואחה פוטרו בידי "אירוליניאס ארחנטינס" שלושה ימים לאחר הטיסה שבה צולמו התמונות והסרטונים ויום אחד בלבד לאחר שפורסמו ברשת.

   

  דובר מטעם חברת התעופה מסר: "ברגע שגילינו מה קרה - פיטרנו את הטייסים. הם פשוט שני בני אדם חסרי אחריות שסיכנו חייהם של עשרות בני אדם". אך ייתכן כי הפיטורים לא יהיו הפרק האחרון בהסתבכותם של השניים. "כמו כן, תחת סעיף 190 לחוק העונשין בנוגע לסיכון ביטחונם של נוסעי טיסה, ייפתחו הליכים פליליים נגד שני הטייסים ונגד הנוסעת", מסרה חברת התעופה והוסיפה כי יאסר על צ'יפוליטאקיס לטוס עם "אירוליניאס ארחנטינס" בחמש השנים הקרובות.

   

  צ'יפוליטאקיס עדיין לא הורידה את התמונות שהכניסו את השלושה לצרות מחשבון הטוויטר שלה. "אני באמת ובתמים לא דמיינתי שאני יכולה לגרום לכל כך הרבה נזק", כתבה בטוויטר בימים האחרונים. "בנוגע לטיסה המדהימה - להיות חלק ממנה הייתה חוויה יפה ובלתי נשכחת, בחיים לא חשבתי שתהיה מהומה כל כך גדולה". בינתיים הודיע עורך דין מבואנוס איירס כי הוא עתיד להגיש תביעה בשם אחד עשר מבין נוסעי הטיסה נגד חברת התעופה ונגד שלושת המעורבים בגין נזק פסיכולוגי הקשור לסיכון חייהם.

   

  אך לאחר כמה ימים של הסתעפויות והתעסקות תקשורתית לא קטנה בארגנטינה בנושא, בתחילת שבוע שעבר הגיע טוויסט חדש ובלתי צפוי בעלילה. עורך דינה של הדוגמנית התראיין לכלי התקשורת במדינה והודיע כי צ'יפוליטאקיס שוקלת כעת להגיש נגד שני הטייסים תביעה על הטרדה מינית. "צ'יפוליטאקיס לא הייתה אחראית למה שקרה, היו שם אנשים שלא עשו את מה שהם היו אמורים לעשות", אמר עו"ד פרננדו בורלנדו. "לאחר ניתוח של הסרטונים שצילמה הדוגמנית, אפשר לראות שהיא הייתה קורבן למצב של הטרדה מינית וניצול. הטייסים נגעו בה וליטפו אותה בזמן שהידקו את חגורתה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הכניסו כוכבת פלייבוי לקוקפיט: 'עזרה להטיס'"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "חוויה יפה ובלתי נשכחת". כוכבת הריאליטי ושני הטייסים
  מומלצים