שתף קטע נבחר

תקלה בדואר - לא ניתן לקבל שירות בסניפים

בשל תקלת תקשורת, בדואר ישראל לא יכולים לספק את שירותי בנק הדואר ושירותי דואר רשום. כמו כן, מערכות ניהול התורים אינן עובדות, וגם אתר האינטרנט קרס

תקלה בדואר ישראל: בשל תקלת תקשורת, לא ניתן לקבל את שירותי בנק הדואר ושירותי דואר רשום בסניפים. כמו כן מערכות ניהול התורים בסניפים אינן עובדות, וגם אתר האינטרנט של הדואר קרס. מדוברות חברת דואר ישראל, נמסר כי בחברה פועלים על מנת לתקן את התקלה בהקדם האפשרי.

 

הגעתם לסניף ונתקלתם בתקלה? יש לכם בעיות עם הדואר? ספרו לנו >>

 

צפו: צפיפות בלתי נסבלת בסניפי הדואר 

 

התקלה בסניפים החלה לפני כשעתיים. ל-ynet הגיעו תלונות כבר ב-12:00 על תקלה באתר האינטרנט של דואר ישראל, בו צרכנים נוהגים לעקוב אחר חבילות ששלחו או נשלחו אליהם וכן יכולים להזמין תורים לסניפים. צרכנים טוענים כי האתר נפרץ והיתה בו הודעה של האקר טורקי לכאורה. כרגע מופיעה באתר הודעה של דואר ישראל.

 

צילום מסך המעיד על פריצה לאתר. הגיע בדואר האדום באדיבות הגולש חגי ()
צילום מסך המעיד על פריצה לאתר. הגיע בדואר האדום באדיבות הגולש חגי

צילום מסך נוסף המעיד על פריצה לאתר דואר ישראל. מקור: הדואר האדום ()
צילום מסך נוסף המעיד על פריצה לאתר דואר ישראל. מקור: הדואר האדום

הודעת דואר ישראל הנמצאת כרגע באתר האינטרנט ()
הודעת דואר ישראל הנמצאת כרגע באתר האינטרנט

 

נראה שאין טעם להגיע היום לסניפים, אלא אם ברצונכם לקנות מעטפות ובולים, לקבל דואר רשום (אך לא לשלוח), או לשלוח חבילות שלא בדואר רשום.

 

בדואר ישראל מתמודדים כבר זמן מה עם בעיות לא פשוטות: צפיפות בסניפים, תורים ארוכים מדי, חבילות שנעלמות, חבילות שמאחרות, דוורים ששעות העבודה שלהם הופחתו ועקב כך - תלונות צרכנים חריפות. בדואר האריכו לאחרונה את שעות חלק מהסניפים עד 20:00 בימים מסוימים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים