שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "אם אראה שוב צלוחית קינואה, אצא מדעתי"

  לפני שתכירו אותו בקרוב כספיידרמן החדש, טום הולנד בן ה-19 מככב בדרמה התקופתית "בלב ים" כאיש צוות צעיר על אוניית האסקס. בראיון הוא מספר כי במהלך הצילומים נדרשו הוא וחבריו להשיל ממשקלם, ובסיומם הסכים לאכול הכל - רק לא קינואה. כריס המסוורת': "היינו כמו קבוצת כדורגל גדולה"

   

  הסיפור הקלאסי של "מובי דיק" עוסק במאבקו של האדם מול לוויתן העצום שמאתגר אותו בשם כוחות הטבע, אולם יש בו גם מאבקים בין האדם לעצמו, ובין אדם לחברו. הדרמה התקופתית "בלב ים" של רון הווארד חוזרת לקורות צוות אוניית האסקס שהיוותה השראה לרומן של הרמן מלוויל, ובו יש לוויתן ענק שתוקף את הספינה, וגם גברים במשבר שמנסים לשרוד את האוקיינוס האכזר וגם את עצמם. את החבורה הזאת מוביל כריס המסוורת' בתפקיד ראשי כסגן רב החובל אוון צ'ייס, וגם קיליאן מרפי הוותיק וטום הולנד הצעיר - איתו תעשו בקרוב היכרות ראשונה כפיטר פארקר החדש, הלא הוא ספיידרמן.

   

   

  טום הולנד וכריס המסוורת' ב"בלב ים" ()
  טום הולנד וכריס המסוורת' ב"בלב ים"

   

  כחלק מהתפקיד, נדרשו חברי צוות השחקנים להיות ממש כמו צוות השייטים ציידי הלוויתנים של המאה ה-19. וכמו הצוות של האסקס גם הם מצאו עצמם בלב ים כשהם משילים קילוגרמים רבים ממשקלם - ולא לצורכי דיאטה. "אובדן המשקל היה די נורא, אבל הצילומים עצמם היו מאוד מהנים", מספר המסוורת' האוסטרלי טוב המראה בראיון ל-ynet, ומסביר איך הוא וחבריו שרדו את העבודה המפרכת על הסט: "אני חושב שהעובדה שעשינו את הכל ביחד, זה הרגיש כמו קבוצת כדורגל גדולה".

   

  מרפי מדווח כי כל השחקנים היו מוכנים לאתגר הגופני והמנטלי שעומד בפניהם, ושהבמאי הווארד הזהיר אותם מראש כי כך יהיה. ואילו הולנד בן ה-19 מספר כי הוא והשחקנים המבוגרים יותר עזרו אחד לשני להתמודד. דיברנו על אוכל כל היום, במשך שישה שבועות, היתה לנו קנאת אוכל", הוא אומר שהוא התגעגע פשוט לאקט האכילה, ולא משנה מה - רק לא קינואה, אב המזון שלהם במהלך הצילומים. "אם אראה שוב צלוחית קינואה, פשוט אאבד את דעתי".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  טום הולנד, ספיידרמן החדש בלב ים
  לאתר ההטבות
  מומלצים