שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  קופסת האינטרנט החדשה של פרטנר: משתלם?
  החברה השיקה היום נתב אינטרנט ביתי, שפועל על אינטרנט סלולרי. המחיר: 90 שקל ללקוחות מסלולי "ללא הגבלה" של פרטנר ו-135 שקל לחודש ללקוחות מסלולים אחרים וחברות אחרות - מחיר גבוה יחסית לשוק
  חברת פרטנר השיקה היום (ג') נתב אינטרנט ביתי במקביל להשקת המותג פרטנר במקום המותג אורנג'. בכך היא מנסה לנתק עצמה מתשתית האינטרנט של בזק ולספק ללקוחותיה ספק + תשתית על גבי רשת הסלולר דור 4 שלה.

   

  כתבות נוספות בנושא בערוץ הכלכלה:

   

  מדובר בקופסה עם סים סלולרי, שלא דורשת התקנת טכנאי, ומתחברת לחשמל. הקופסא קולטת את רשת הסלולר בסביבה ומפזרת Wi-Fi, אך ניתן לחבר אותה גם למחשבים ומדפסות. השם שפרטנר נתנה לנתב הוא "פרטנר הום" אבל מדובר בנתב מתוצרת וואווי הסינית. בעתיד פרטנר תמכור גם נתבים של חברות אחרות. 

   

  המחיר: ללקוחות במסלולי סלולר ללא הגבלה, השירות ישווק במחיר התחלתי של החל מ-75 שקל + 15 שקל על שכירות. קרי, 90 שקל לחודש.

   

  ללקוחות במסלולי סלולר אחרים וכן ללקוחות חברות סלולר אחרות, המחיר גבוה: 120 שקל + 15 שקל שכירות, כלומר 135 שקל בחודש. אצל חברות שמציעות ספק ותשתית בחשבונית אחת המחירים נמוכים יותר גם למהירות של 100 מגה.

   

  המשנה למנכ"ל פרטנר יובל קינן, אמר כי הקופסא תאפשר גלישה במהירות של עד 100 מגה תלוי ברשת הסלולרית. "הרשת שלנו היא מספר 2 בעולם במהירות אינטרנט", טען. "מהירות ההעלאה היא פי 10 מהקיים בשוק. היום הקצבים הקיימים בישראל הם קצבי העלאה של 2 מגה ואנחנו מציעים למעלה מ-50".

   

  מה קורה אם יש הפסקת החשמל?

  "בדגמים הבאים תהיה סוללה נטענת. גם ככה כיוון שהנתב לא מחובר לכבל (תקשורת), ניתן למקמו באזור הכי נוח והוא נייד".

   

  רמת הקרינה גבוהה יותר כיוון שזה גם נתב אינטרנט אלחוטי וגם סלולרי?

  "רמת הקרינה היא כשל כל נתב ביתי שיש בבית".

   

  הגבלתם את נפח ההורדה ל-60 ג'יגה. למה?

  "למעלה מ-90% מהלקוחות שלנו לא מגיעים לצריכת נתונים של מעל 40 ג'יגה. אנחנו עוברים לשפה אחרת. של נפח ולא של מהירות. ככל ששירותים מתקדמים על גבי האינטרנט ילכו ויגדלו נגדיל את הנפח".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "קופסת האינטרנט החדשה של פרטנר: משתלם?"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  צילום: עופר עמרם
  חיים סבן בעל השליטה בעת השקת המותג
  צילום: עופר עמרם
  מוגש מטעם: מוצר השנה
  מומלצים