שתף קטע נבחר

סניף ראשון לקופיקס ברוסיה - הכל ב-50 רובל

הסניף נפתח בקניון באזור הכיכר האדומה במוסקבה והוא הראשון מתוך 300 סניפים שקופיקס מתכננת לפתוח במוסקבה ואחד מ-1,000 שהיא מעוניינת לפתוח ברחבי רוסיה. בין הפריטים: מיץ גזר טרי עם קצפת, בלינצ'ס וסירניקי

קופיקס פתחה את החנות הראשונה של "קופיקס רוסיה" בקניון אחוטיני ריאד באזור הכיכר האדומה במוסקבה. כל המוצרים יימכרו ב-50 רובל (3 שקלים).

 

קופיקס מתרחבת: תקים סניפים ברוסיה

קופיקס הקימה תת-רשת למגזר החרדי

 

"מדובר במחיר שהינו שליש ואף רבע מהמחיר המקובל למוצרים אלו בבתי הקפה במוסקבה. הם נמכרים ב-220-180 רובל", טוענים ברשת. "רוסיה מתאפיינת בפערים סוציו אקונומיים גבוהים שהוחמרו לאחרונה עקב המצב הכללי, הסנקציות והנפילה בשער הרובל", מסרו.   

 

קופיקס במוסקבה ()
קופיקס במוסקבה

יש מיץ גזר עם קצפת וטוסטים ()
יש מיץ גזר עם קצפת וטוסטים

תורים בכניסה לסניף ()
תורים בכניסה לסניף

 

שלושה סניפים ייפתחו החודש בעיר. הסניף השני, ייפתח בעוד כשבועיים בתחנת הרכבת פבלצקיה בה עוברים עשרות אלפי אנשים מידי יום. במסיבת העיתונאים שנערכה לרגל פתיחת הסניף, הציגו אבי כץ ושותפיו תוכנית פיתוח הכוללת בשלב הראשון הקמה של שלושה בתי קפה בהפעלה עצמית, ואז מעבר להפעלת 300 סניפי בתי קפה במוסקבה על-ידי זכיינים ולבסוף פריסת 700 סניפי בתי קפה נוספים ברחבי רוסיה.

 

השותפים של כץ, הם קבוצת משקיעים בהובלת סאטש מלווני, מנכ"ל Melsons Group, חברת הפצה וייצור של מזון וכן האחים מיכאיל וגרגורי פצ'רסקי, בעלי חברת הנדל"ן ADG. יחד הם הקימו חברה פרטית שרשומה בקפריסין והיא זו שתפעיל את קופיקס רוסיה, בפורמט דומה לפעילות בתי הקפה של אורבן קופיקס, חברת הבת של קופיקס, בישראל.

 

מלווני הציג את קופיקס רוסיה כרשת הממשיכה את דרכה של קופיקס ישראל בגישה שלה לצדק צרכני. הוא תיאר אותה כ"רשת איכותית, שתציע לצרכנים מוצרים במחיר הוגן וגם תרוויח מכך".

  

תפריט הרשת ברוסיה יהיה רחב מהתפריט בישראל ויימכרו בו פריטים החביבים על הקהל המקומי, כמו מיץ גזר טרי בתוספת קצפת עשירה מעל, בלינצ'ס, סירניקי ומגוון רחב של סוגי תה. כמו בישראל הרשת תמכור טוסטים, מרקים, ארוחות צהריים, כריכים ומיצים טבעיים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים