שתף קטע נבחר

חיי L.A

ספר וצעצוע לכל ילד

אירועי חג החנוכה במרכז הקהילתי על שם שפר נפתחו השבוע במסגרת תוכנית –IAC CARE. האירוע התקיים במרכז הקהילתי במתכונת של "ספר וצעצוע לכל ילד". הכניסה הותנתה בכך שכל משפחה מביאה עימה תרומה של צעצוע או ספר ובכך מאפשרת למשפחות שאין ביכולתם הכלכלית לרכוש מתנות לקראת החגים להנות מצעצועים חדשים.

 

במהלך האירוע נהנו המשפחות מפעילויות יצירה לילדים, הופעות חיות וכמובן סופגניות במגוון טעמים. אווירת התרומה למען הקהילה הורגשה באירוע זה בייחוד לאור העובדה שהאירוע כולו תוכנן ויצא לפועל על ידי מתנדבים חברי הקהילה אשר פינו מזמנם והשקיעו זמן ואנרגיה על מנת ששאר חברי הקהילה יוכלו להנות מאירוע לכל המשפחה.

 

 

באירוע נאספו למעלה מ-100 צעצועים וספרים אשר יתרמו למשפחות שאין ידם משגת. אירוע זה הוא חלק מפרויקט שנתי גדול שמפעילים בארגון ובו מדי חודש מתקיים יום התנדבות למען קבוצה אחרת בקהילה.

להצטרפות למעגל המתנדבים ופרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם דסטין ביטון dustin@israeliamerican.org

 

 

 

 

דיוויד ברוזה מקסים שוב את לוס אנג'לס

 

לא משנה כמה פעמים יופיע דיוויד ברוזה בלוס אנג'לס, הוא תמיד מצליח למלא אולמות ולהלהיב את הקהל במחרוזת השירים הישראלים והספרדים שלו. ביום ראשון השבוע, הוא הופיע באולם ה"בורד"בסנטה מוניקה קולג' ביחד עם להקתו שמנתה את המוסיקאים המצויינים: חוליו פרננדז, פנסיסקו סנטנו, סיירו בפטיסטה, יונדב הלווי ואלי פריס. אורח מיוחד, ג'יי ברקסטיין מ"סייפרו גיירס"הצטרף אף הוא להופעה.

ברוזה הינו לא רק זמר מצויין אלא וירטואוז בפריטה על הגיטרה. קטעי הנגינה במקצב הספרדי שהוא ניגן, סחפו מחיאות כפיים סוערות מצד הקהל שמנה, ישראלים, אמריקאים וסטודנטים שהיתה זו להם הפעם הראשונה שהם שומעים אותו בהופעה. הקהל שהכיר את שיריו, לא יכול היה להתאפק והצטרף אליו במקהלה במקומות המתאימים ולשמחתו של ברוזה שנראה שהוא נהנה לא פחות מהקהל שלו.

ברוזה הינו זמר עסוק למדי, מאז יצא לסיבוב הופעות באפריל, הוא הספיק להופיע 22 פעמים ברחבי ארה"ב וקנדה ועוד יצא למסע הופעות בדרום אמריקה, אוסטרליה ואסיה ובמרוצת החודשים הקרובים, צפויות לו עוד שש הופעות.

 

 

צילם: מרקו די פסקל ()
צילם: מרקו די פסקל

 

 

הסיפור ההזוי של אורן אהרון כהן  

אורן אהרון כהן, אזרח ישראלי המתגורר בלוס אנג'לס, נעצר בטמפי, אריזונה, לאחר שפרץ לדירה. תושבי הדירה התעוררו לקול בכיה של התינוקת שלהם בת השנתיים ונדהמו לגלות את כהן יושב בסלון ועל ברכיו התינוקת.

״אני החבר שלך״, אמר כהן לאב ההמום שהתנפל עליו וחטף מזרועותיו את הפעוטה הבוכיה. כהן הצליח להימלט מהדירה וירד במדרגות כשהאב שועט בעקבותיו. האב הצליח להשתלט עליו עד הגעת המשטרה למקום. השוטרים עצרו את כהן באשמת פריצה לדירה.

בדירה, המשטרה מצאה את אחת מנעליו של כהן ליד מיטת התינוקת וכן את הדרכון הישראלי שלו שהינו בתוקף.

השוטרים גילו כי כהן, 34, הספיק להשתמש בשירותים ואף לשתות מיץ תפוזים שלקח מהמקרר.להגנתו טען כהן כי הוא הוזמן לדירה של ידידה המתגוררת בבניין ושהוא השתכר כהוגן ואינו זוכר מה בדיוק קרה. הוא רק זכר כי יצא לעשן סיגריה וככל הנראה כשביקש לשוב לדירת הידידה, נכנס לדירה הלא נכונה.

 

בשימוע המשפטי שהתקיים בבית המשפט המחוזי במריקופה אריזונה, אמר כהן כי חשב שהוא משחק עם גמד ולא עם תינוקת. הוא סתר מכל וכל את החשד שנגע בתינוקת בצורה לא נאותה וטען להגנתו: ״אבי עבריין מין, לעולם לא הייתי עושה משהו קרוב לכך״.

כהן ביקש מבית המשפט להניח לו לחזור לישראל, אך הוא יוחזק במעצר עד למשפטובערבות של 250 אלף דולר. הוא יקבל הגנה משפטית מפרקליט המדינה הממונה עבור עצורים שאין ביכולתם לשכור עורך דין להגנתם.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים