שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  לראשונה: צמידי קצב יחולקו במרתון סמסונג תל אביב

  אחד התנאים החשובים לריצת מרתון מוצלחת הוא שמירה על קצב ריצה אחיד לאורך כל שלבי המסלול. על מנת להקל על המשתתפים הרבים במרתון סמסונג תל אביב שיתקיים בקרוב, יחולקו לראשונה צמידים שיאפשרו לרצים להעריך את קצב הריצה שלהם בכל זמן - ללא שימוש בטכנולוגיה

  בדומה למרתונים הגדולים בעולם, השנה יוכלו לראשונה המשתתפים במרתון סמסונג תל אביב לקבוע את הקצב המדויק שלהם, ללא סטיות מיותרות. זה יקרה בזכות צמידי קצב, אשר יחולקו לרצים במסלולים התחרותיים - מרתון, חצי מרתון ו-10 ק״מ, בחסותה של יבואנית מותג הספורט איזוסטאר בישראל. אלה יעזרו לשמור על הקצב המתוכנן לכל אורך המסלול ולהגיע לקו הסיום בזמן המטרה המתוכנן.

   

  אינדיקציה לגבי קצב הריצה בכל נקודת זמן. צמידי הקצב (יח"צ) (יח
  אינדיקציה לגבי קצב הריצה בכל נקודת זמן. צמידי הקצב

   

  כבר מזמן ידוע שאחד המפתחות להשגת זמן המרתון הטוב ביותר הוא שמירה על קצב אחיד לאורך כל המרוץ. יציאה מהירה מדי תבזבז את כל האנרגיות על ההתחלה, ואילו יציאה איטית מדי לא תוכל לפצות על הזמן שאבד במועד מאוחר יותר. מכאן שעל מנת להגיע לתוצאה טובה, על הרץ לקבוע את הקצב אותו הוא מאמין בכנות שיוכל לדבוק בו.

   

  שימוש בצמיד קצב מסייע לרכז את הפוקוס בריצה עצמה במקום להתרכז במספר הקילומטרים לאורך הדרך. כדי לקבל נתונים על המרחק וקצב הריצה מהסמרטפון או האפליקציות - יצאה חברת איזוסטר, נותנת החסות של האירוע, במהלך המדובר.

   

  במסגרת המהלך יחולקו צמידים מודפסים עם זמני המסלול השכיחים לכל מקצה (כ-24 סוגים שונים). הצמידים אשר יחולקו ללא עלות, הינם עמידים לזיעה וגשם וניתן יהיה ניתן לאסוף אותם בבר של איזוסטאר - במרתון אקספו בכיכר רבין, שייערך בין ה-19-22. 

   

  הצמידים יעזרו לשמור על תכנית הריצה, להגביר או להפחית את הקצב שלה בכפוף לזמן ומספר הקילומטרים שנגמעו, וייתנו הערכה בכל נקודת זמן לגבי הקצב שלה. כל זאת בהתאם ליעד והמטרה שתוכננו.

   

  מרתון סמסונג תל אביב ייערך ב-24 לפברואר

   

   

  לפני שאתם ממהרים למרתון, נעלי ריצה אתם כבר יודעים לקשור כמו שצריך?

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים