שתף קטע נבחר

הפתעה מאחורי הבייגלה: חתולים בסניף ויקטורי

לקוחה צילמה משפחת חתלתולים ג'ינג'ים בסניף רשת ויקטורי באלקנה. הגורים נמו מאחורי אריזות בייגלה סגורות. מהחברה מסרו: "ברשת יש הקפדה יתרה על סניטציה, אך יש חתולים משוטטים בכל הארץ. מרגע זיהוי משפחת החמודים, הרשת פעלה בהתאם לנהלים להוצאתם מהסניף למקום בטוח ונעים"

לקוחה בשם יעל העלתה לפייסבוק תמונה שצילמה בסניף של רשת הסופרמרקטים ויקטורי וכתבה: "זה מה שקורה אצלנו בויקטור אלקנה!".

 

משפחה מנמנמת ()
משפחה מנמנמת

 

בתמונה נראים ארבעה גורי חתולים ג'ינג'יים או 3 גורים ואמם, מכורבלים יחד ומנמנמים מאחורי שקיות בייגלה סגורות. התגובות של אנשים לתמונה היו "מזועזעות", אך נזכיר שבני אדם מעבירים יותר מחלות לבני אדם אחרים, מאשר חתולים.

 

זו לא פעם ראשונה שחתולים חדרו לסניפי סופרמרקט במטרה למצוא מחסה מהתנאי מזג האוויר שבחוץ, וכמובן עבור מזון. בנובמבר 2016, פורסמו בערוץ 2 צילומים מסניפים של יינות ביתן, על פיהם ישנם חתולים שנכנסים באופן קבוע לסניפים ו"חוגגים במעדניה". הועלה גם חשש שבסניף מסוים נמכרו גבינות שלכאורה פגות תוקף.

 

ויקטורי: מתייחסים לחיות מחמד בחיבה יתרה

מרשת ויקטורי נמסר בתגובה: "ברשת ויקטורי מתייחסים לחיות מחמד באופן טבעי בחיבה יתרה, מעצם היותם בעלי חיים מבויתים החיים בתוכנו. מרגע זיהוי משפחת החתולים החמודים אשר הגיעו לבקר בסניף, פעלה הרשת בהתאם לנהלים נהוגים אצלנו, להוצאתם מהסניף למקום בטוח ונעים בטבע.

 

"נציין כי ישנה בעיית חתולים משוטטים בכל הארץ בסביבות דומות, ואנו פועלים בהתאם להנחיות וטרינר הרשת על מנת לצמצם את כניסתם לסניפים. בכל מקרה, ישנה הקפדה יתרה על עמידה בכל תקני האיכות, הבריאות והסניטציה".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים