שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מיוחד: סרטון רצח רבין כפי שטרם נראה
  השעה היתה 21:40. אנשי הביטחון הובילו את ראש הממשלה במורד המדרגות כשלפתע, מתוך האפלה, הגיח הרוצח. 12 שנים אחרי הרגע ההוא, מביאים "ידיעות אחרונות" ו-ynet את סרטון הרצח כפי שמעולם לא נראה. הסרט שופץ ותוקן בטכנולוגיה חדישה וכעת ניתן לראות לראשונה בדיוק מה אירע בארבעה בנובמבר 1995: שלוש היריות ששינו את פני ההיסטוריה

  "4 בנובמבר 1995. ראש הממשלה נרצח". זו היתה הכותרת שהתעוררנו אליה, כמו אל תוך חלום בלהות, באותו בוקר מר ונמהר. שלושה כדורים שנורו לעבר ראש הממשלה בעצרת השלום שינו את פני המדינה לעד. כל אחד מאיתנו נושא בתוכו את הרגע ההוא, הרגע הראשון שבו שמענו על הרצח בכיכר.

   

  12 שנים אחרי:

   

  הסרטון המשופץ. רגעי הרצח

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  השעה הייתה 21:40 ואנשי הביטחון הובילו את משתתפי העצרת במדרגות האחוריות של בניין העירייה, בדרך למכונית השרד. תחילה ירד מן הבמה שר החוץ,

   שמעון פרס, ונופף לקהל בחיוך. ראש הממשלה ירד אחריו, בצעד בוטח.

   

  לפתע, מתוך האפלה, הגיחה הדמות. דלת מכוניתו של ראש הממשלה כבר נפתחה. רבין התקרב לעבר המושב האחורי - ואז נשמעה הירייה הראשונה. ואחריה עוד אחת. ועוד אחת.

   

  12 שנים אחרי, אפשר לצפות ברגע המצמרר באופן חד וברור. צעדיו האחרונים של יצחק רבין תועדו במצלמתו של רוני קמפלר. כעת, הודות לטכנולוגיה חדישה, אפשר לראשונה לראות בדיוק מה אירע שם בכיכר. הקלות הבלתי נסבלת שבה נרצח ראש ממשלת ישראל. מטווח אפס.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מיוחד: סרטון רצח רבין כפי שטרם נראה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מיכאל קרמר
  בליל הרצח
  צילום: מיכאל קרמר
  צילום: ירון ברנר
  הכיתוב שהותיר נוער הנרות
  צילום: ירון ברנר
  12 שנים אחרי. המצבה
  צילום: איי פי
  מומלצים