שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  דובר צה"ל הבא: תת-אלוף מוטי אלמוז
  אלמוז, שמכהן כראש המנהל האזרחי, יחליף בתפקיד את תא"ל יואב (פולי) מרדכי, שצפוי להתמנות לתפקיד מתאם הפעולות בשטחים. אלוף-משנה אבנר פז צוק ימונה לקצין חינוך ראשי

  הרמטכ"ל, רב-אלוף בני גנץ, החליט למנות את תת-אלוף מוטי אלמוז לתפקיד דובר צה"ל. תא"ל אלמוז, שמכהן כראש המנהל האזרחי, יחליף בתפקיד את תת-אלוף יואב (פולי) מרדכי, שצפוי לעלות לדרגת אלוף ולהתמנות לתפקיד מתאם הפעולות בשטחים. שר הביטחון משה (בוגי) יעלון אישר את מינויו של אלמוז, שצפוי להיכנס לתפקידו החדש בחודשים הקרובים.

   

  עדכונים נוספים בעמוד הפייסבוק של ynet

   

  הרמטכ"ל גנץ הודיע על שורת מינויים נוספת: לתפקיד ראש המנהל האזרחי ימונה ראש מטה פיקוד המרכז, תת-אלוף דוד מנחם. לתפקיד קצין חינוך ראשי ימונה אלוף-משנה אבנר פז צוק המכהן כראש מחלקת הסייבר. אלוף-משנה פז צוק יועלה לדרגת תת-אלוף ויחליף בתפקידו את תת-אלוף אלי שרמייסטר שפורש מצה"ל. 

   

  הכתב הצבאי של "ידיעות אחרונות" יוסי יהושוע, פרסם הבוקר כי בימים האחרונים גובשה במחלקת הסגל של אגף כוח אדם בצה"ל רשימת המועמדים לתפקיד דובר צה"ל הבא. ההעדפה הראשונה הייתה למנות לתפקיד מפקד לוחם ממערך השדה.

   

  תא"ל אלמוז התגייס לצה"ל בשנת 85'. הוא שירת במגוון
  תפקידי לוחמה ופיקוד ובשנת 98' מונה לשמש כמפקד גדוד 605. בהמשך הוא שימש כקצין הנדסה של פיקוד הדרום, מפקד חטיבת הבקעה, קצין אג"ם בפיקוד המרכז וראש מטה פיקוד המרכז. לפני שנתיים וחצי הוא מונה לתפקיד ראש המנהל האזרחי ביהודה ושומרון.

   

  תת-אלוף מרדכי מכהן בתפקיד דובר צה"ל למעלה משנתיים, לאחר שהחליף את קודמו בתפקיד, תת-אלוף (במיל') אבי בניהו. בתקופתו הוביל מרדכי בין היתר את חזית ההסברה במבצע עמוד ענן. בין הרמטכ"ל למרדכי, שגדל ביחידה להפעלת סוכנים 504 ולאחר מכן במפקד התיאום והקישור - שררה מערכת יחסים מצוינת וההערכה רבה. לכן, מתכוון הרמטכ"ל להחזיר את מרדכי לערוץ הפיקודי ולקדם אותו לדרגת אלוף.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "דובר צה"ל הבא: תת-אלוף מוטי אלמוז"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים