שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  דיווח: ערוצי יוטיוב בתשלום עוד השבוע
  אם הדיווחים נכונים, יוטיוב תשיק השבוע חמישים ערוצי תוכן בתשלום כדי לעודד יצירה של תוכן ולהגדיל את מקורות ההכנסה. כמה זה יעלה לנו? לפחות שני דולר לחודש

  האם תסכימו לשלם ליוטיוב? לפי דיווחים ברשת, אתר הסרטונים צפוי להשיק עוד השבוע ערוצי תוכן בתשלום. המהלך נועד כדי לעודד יוצרים להפיק תכנים מגוונים חדשים וכמובן להרחיב את ההכנסות של יוטיוב.

   

  הישארו מעודכנים בכל החדשות בעמוד הפייסבוק של ynet

   

  לפי מאשבל, השירות החדש יכלול חמישים ערוצי יוטיוב, כאשר עלותו ההתחלתי של מנוי חודשי לכל ערוץ כזה יהיה 1.99 דולר. ביוטיוב לעומת זאת, שומרים על עמימות. "אין לנו דבר להכריז עליו בשלב זה", מסר דובר יוטיוב בהודעה, "אבל אנחנו שואפים לפתח פלטפורמת מנויים שתעודד יצירה של עוד תוכן ביוטיוב, תוכן שהגולשים יוכלו ליהנות ממנו והיוצרים יוכלו להרוויח ממנו, זאת מעבר למודלים הקיימים הנתמכים על ידי מודעות פרסום".

   

  השמועות אודות אימוץ מודל תשלום ביוטיוב אינן חדשות. בתחילת השנה סיפרנו כאן על דיווחים לפיהם יוטיוב פנתה לקבוצה קטנה של מפיקים והציעה
  להם להגיש בקשה להיות בין הראשונים שיפעלו על פי המודל החדש. אז גם סיפרנו כי יוטיוב בוחנת אפשרות לגבות תשלום עבור צפייה בשידורים חיים כמו הופעות. שנה לפני כן, אמר מנכ"ל יוטיוב שהחברה שוקלת לספק תוכן ייחודי למנויים בתשלום, אך טרם התקבלה החלטה חד משמעית.

    

  האח הקטן

  לפני כחודשיים הודיע אתר שיתוף הסרטים וימאו על תוכנית חדשה בשם Vimeo On Demand שבמסגרתה היוצרים יכולים לגבות כסף תמורת צפייה בתכנים שהם מעלים. עם זאת, השירות החדש מוצע למשתמשי Vimeo PRO רשומים שמשלמים לווימאו כמאתיים דולר בשנה תמורת שירותי פרימיום כמו שטח אחסון גדול יותר, גישה לסטטיסטיקות מורחבות ועוד.

   

  הודות לתוכנית החדשה, יוצרי התוכן יכולים להחליט כמה כסף בדיוק הם מעוניינים לגבות, כאשר 10% מהרווחים יועברו כמובן לאתר, ומתוך 90% הרווח - סכום קטן יועבר לחברת הסליקה. בנוסף, היוצרים יכולים להחליט באילו מדינות הסרטון יהיה נגיש ובאילו לא, וכן להחליט על עיצוב עמוד הסרטון.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "דיווח: ערוצי יוטיוב בתשלום עוד השבוע"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים