שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  רחלי אידלמן נבחרה ליו"ר התאחדות המו"לים
  רחלי אידלמן, מו"ל הוצאת שוקן, מונתה ליו"ר התאחדות הוצאות ספרים בישראל, ותחליף את ירון סדן שכיהן בתפקיד בחמש השנים האחרונות

  רחלי אידלמן, מו"ל הוצאת שוקן, נבחרה לתפקיד יו"ר התאחדות הוצאות ספרים בישראל. אידלמן תחליף את ירון סדן, שכיהן כיו"ר ההתאחדות במשך חמש שנים.

   

  אידלמן נבחרה על ידי הנהלת התאחדות הוצאות ספרים בישראל. בעברה כיהנה בתפקיד זה, משנת 1982 ועד ל-1993, וכן בין השנים 2007-2009. אידלמן מייצגת את ישראל בהתאחדות המו"לים הבינלאומית, והיתה מעורבת בהכנת חוק הסופרים והספרות בכנסת.

   

  עם כניסתה מחדש לתפקיד מסרה בהודעה רשמית: "אקדיש את מרב המאמצים

  לכך שחוק הספרים שיתחיל לפעול בתחילת פברואר 2014, יופעל במלוא כוחו כדי שענף ההוצאה לאור, הסובל מזה שנים מירידה בהכנסותיו בגלל שהוא מממן על חשבונו את מבצעי המכירות של רשתות הספרים, יחזור לאיתנותו הכלכלית. ההתאחדות בראשותי תעשה ככל שביכולתה כדי לקעקע ניסיונות להפרת החוק - אם יהיו.

   

  "הספרים הם היסוד של התרבות בארץ, ומטרת החוק היא לאושש את הענף כך שהסופרים, העורכים, המתרגמים, בתי הדפוס והכריכיות וכל מי שעוסק בהוצאה לאור של ספרים, יוכל להתפרנס מפרי עמלו ולהשקיע בהוצאה לאור של מפעלי ספרות בעלי ערך, ובהשקעות הדרושות להוצאה לאור של ספרים דיגיטליים".

   

  באסיפה השנתית של המו"לים חברי ההתאחדו, שהתקיימה לפני כחודש, נבחרו שמונה חברי הנהלה ומתוכם שני חברי הנהלה חדשים: אידלמן רחלי (הוצאת שוקן), ד"ר אורון יצחק (הוצאת עמיחי), בריי ג'קי (חבר הנהלה חדש, הוצאת עם עובד), גיל נחמן (הוצאת הקיבוץ המאוחד), יובל עמוס (חבר הנהלה חדש, הוצאת מוסד ביאליק), מודן עודד (הוצאת מודן), צבר חי (הוצאת מאגנס) ותגר גיל (הוצאת אופוס).

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "רחלי אידלמן נבחרה ליו"ר התאחדות המו"לים"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים