שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  צופים זועמים על הישרדות: "עברתם גבול"
  בעקבות פיצול התוכנית הישרדות והמעבר לפרק של "המדרשה", פנו צופים לרשות השנייה והתלוננו על המהלך. "השיטה הזו מאפשרת להעלות רייטינג לתכנים ירודים במקום לשפר את רמתם", טענו, "מעוניינים לראות את הפרק ברציפות ואז ללכת לישון! תודה"

  הצופים זועמים, הרשות השנייה פתחה בבירור: בעקבות פיצול ההדחה הכפולה אמש (ג') ב"הישרדות" והמעבר ל"המדרשה" בזכיינית ערוץ 2 רשת, הגיעו עשרות תלונות לרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו: "צפייה בכפייה". דוד רגב, נציב תלונות הציבור של הרשות, אמר כי החל בבירור בעקבות התלונות, ופנה לרשת בנושא.

   

  הפרק של "הישרדות" כלל הדחה כפולה, בתחילה הודחה המתמודדת לירון רביבו, אך לאחר מכן החל פרק הסיום של "המדרשה" וההצבעה הנוספת, שעקבותיה הודח מושיק גלאמין מהתוכנית, שודרה אחריו. "ככל הנראה על מנת להעלות רייטינג לתוכנית 'המדרשה', פוצלה התוכנית", כתב צופה לנציב תלונות הציבור ברשות השנייה, "השיטה הזו מאפשרת להם להעלות רייטינג לתכנים ירודים באופן מלאכותי במקום לשפר את רמתם הממשית".

   

  ההדחה שפוצלה    (ערוץ 2)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  "לדעתי זו שיטה פסולה ועל הרשות להתערב. מה גם שהטכניקה הזו הפכה פופולרית והתוכניות המפוצלות מתרבות עוד

  ועוד ('האח הגדול', 'הכוכב הבא' וכו׳)", כתב. צופה אחר ביקש לדעת האם מדובר במעשה שתואם את חוקי הרגולציה, והוסיף כי מדובר ב"חוצפה".

   

  צופה נוספת טענה שהפיצול גרם ל"צפייה בכפייה" בתוכנית נוספת: "כצופה בסדרת 'הישרדות', שכבר ככה סובלת ממיליוני הפרסומות שלכם מדי שבוע - חייבת להודות שהפעם עברתם גבול. אתם מכריחים אנשים לצפות בסדרה הזו, אתם רק מעוררים תחושת תסכול, וחבל".

   

  "אין גבול למניפולציות", הוסיף צופה נוסף במכתב תלונה לרשות, "מעוניינים לראות הפרק ברציפות עד תומו ואז ללכת לישון! תודה".    

   

  מרשת נמסר בתגובה: "לאור דרישת הקהל, בעיקר הצעיר, החלטנו על הקדמת שעת שידור הקרנת פרק הסיום של סדרת הדרמה 'המדרשה', באופן חד פעמי. על אף זאת, צופי 'הישרדות' הנאמנים זכו לפרק יוצא דופן עם הדחה כפולה, לראשונה בעונה, מה שאפשר לצופים ערב טלוויזיה מרתק".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "צופים זועמים על הישרדות: "עברתם גבול""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים