שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

מינויים קודחים: ליעמי ויסמן מונה למנכ"ל תמר פטרוליום

וגם: יובל רייקן מונה לסמנכ"ל הכספים, ברקו ובובליל שילמו 8,500 שקל על בשמים, כלבים בהייטק, 20 שנה ל"אחריי!", ליברמן עושה עסקים, אילנית על המסלול. רכילות עסקית

מנכ"לית (ומבעלי) לילית קוסמטיקה ניצה בילט, סמנכ"ל הסחר אורי בילט ומנהלת השיווק יעל צין בילט, קיימו מכירה פומבית לנשים במלון NYX בתל אביב. זה הלך ככה: אורי פפר, מייקל לואיס, ליאור דיין, רון אלוף ועוד גברברים, הציעו לנשים לרכוש את בקבוקי הבושם GOOD GIRL מבית קרולינה הררה שיצאו במהדורה מוגבלת, כשכל ההכנסות יועדו לקייטנת הקיץ של עמותת "קו לחיים".

 

מיכאלה ברקו ובת שבע בובליל לא עמדו בפיתוי ורכשו כל אחת בקבוק בושם מעוצב כנעל סטילטו, תמורתו נפרדה ברקו מ-4,500 שקל ובובליל מ-4,000 שקל. עוד רכשו: דבי מצקין, טלי אנג'ל, רותי קסטיאל, ורווית רביב, מנכ"לית המלון. בסיכומו של יום נאספו 25 אלף שקלים לטובת העמותה.

ניצה בילט ובת שבע בובליל (צילום: ניר פקין) (צילום: ניר פקין)
ניצה בילט ובת שבע בובליל(צילום: ניר פקין)
 

מינויים קודחים

ליעמי ויסמן ימונה למנכ"ל החברה הייעודית תמר פטרוליום, שעתידה לרכוש את זכויותיה של דלק קידוחים במאגר הגז תמר. יובל רייקין ימונה לסמנכ"ל הכספים של החברה. ויסמן, 41 ובעל תואר שני במינהל עסקים, מתפקד כשותף בחברת הייעוץ גיזה זינגר אבן (GSE), ובעל ניסיון רב בתחום האנרגיה בכלל ובתחום הגז הטבעי בפרט.

 

רייקין שימש ב-7 השנים האחרונות סמנכ"ל הכספים בחברת "אלון חיפושי גז". לרייקין, 48, נשוי +2, תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ומעל 20 שנות ניסיון בתחום הפיננסי. כידוע, תמר פטרוליום עתידה לרכוש 9.25% מאחזקות דלק קידוחים במאגר תמר, ובעקבות כך תיסחר בבורסת תל אביב במטרה למשוך אליה משקיעים מהארץ ומחו"ל. יו"ר תמר פטרוליום יוסי אבו ויריב פילוסוף מגיזה זינגר אבן, בירכו ואיחלו הצלחה.

ליעמי ויסמן ויובל רייקין (צילום: יח"צ) (צילום: יח
ליעמי ויסמן ויובל רייקין(צילום: יח"צ)
 

שטראוס ורוסק אחריהם

בבוקר שלאחר מסע אלונקות לילי בעלייה לירושלים, התכנסו בהר הרצל כ-7,000 חניכי "אחריי!" - עמותה חינוכית-חברתית, שמטרתה להצמיח מנהיגות צעירה ולעודד מעורבות חברתית בקרב בני נוער וצעירים מהפריפריה, וציינו 20 שנות פעילות.

 

במעמד החגיגי נכחו בין היתר שר השיכון יואב גלנט, ראש עיריית ירושלים ניר ברקת, ראש אכ"א מוטי אלמוז, יו"ר אגודת הידידים של העמותה רקפת רוסק עמינח, מנכ"לית בנק לאומי, שמדי שנה כ-1,000 מעובדיו מתנדבים בעמותה, יו"ר הוועד המנהל של העמותה אלוף במיל' יורם (יה-יה) יאיר, ורעיה שטראוס, ממקימי העמותה.

רעיה שטראוס, רקפת רוסק עמינח ויורם יאיר ( צילום: חן גלילי) ( צילום: חן גלילי)
רעיה שטראוס, רקפת רוסק עמינח ויורם יאיר( צילום: חן גלילי)
 

 

על כדורגל, יזמות וכלבים

הכדורגלן עמית שומוביץ' רק בן 24, אבל כבר השיק את "Nest", מתחם חללי עבודה משותפים בדרום תל אביב. שומוביץ', שנכנס ליזמות לאחר שסיים תואר בכלכלה באוניברסיטת קולומביה שבארה"ב, הסביר את בחירת המקום ביכולת להביא לתל אביב חברות הזנק בתחילת דרכם, "כי בדרום עדיין המחירים שפויים", וברצון לעורר את האזור עם קהל צעיר, שימלא בערבים את הפאבים והגלריות בשכונה. הראש היזמי של שומוביץ' גם הוביל להגדרת המתחם כפט-פרנדלי, מה שאומר שההייטקיסטים מורשים להביא לעבודה את בעלי החיים שלהם, כדי שאלו לא יישארו לבד לאורך היום.

הייטק וכלבים בעבודה ( צילום: יח"צ) ( צילום: יח
הייטק וכלבים בעבודה( צילום: יח"צ)
 

נדל"ן בשמיים

ראשי קבוצת הנדל"ן הציבורית חנן מור, חנן מור ואבי מאור, המשיכו את המסורת שלהם לחגוג בת ובר מצווה בכפר הילדים והנוער "נווה יהודה" שבנס ציונה בטיסה בשמי הארץ. מור ומאור הטיסו בעצמם את הנערים במטוס, וכשנחתו המשיכו ביום של כיופים. הנערים והנערות שלקחו חלק בטיסה קיבלו תעודה של "טייס ליום אחד".

חנן מור ואבי מאור עם אחת הנערות (צילום: יח"צ) (צילום: יח
חנן מור ואבי מאור עם אחת הנערות(צילום: יח"צ)
 

עסקים עם ליברמן

חבר הנאמנים הישראלי של המכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS) התכנס למפגש סגור, שכלל שיחה פתוחה עם שר הביטחון אביגדור ליברמן, אנשי עסקים ובכירי מערכת הביטחון. כל זה התקיים בביתו של יו"ר חבר הנאמנים הישראלי של INSS פיני כהן, בהרצליה פיתוח. בנוכחים: יהודה ויהודית ברוניצקי, מאיר שמיר, שמואל וענת חרלף, יונה פוגל, ראש ה-INSS יאיר סרוסי, אלוף במיל' עמוס ידלין, מנהל המכון תא״ל במיל' אודי דקל, וסגניתו אורלי הירדני.

אורלי הירדני, פיני כהן, עמוס ידלין ואביגדור ליברמן (צילום: יח"צ) (צילום: יח
אורלי הירדני, פיני כהן, עמוס ידלין ואביגדור ליברמן(צילום: יח"צ)
 

ערב של חינוך מיוחד

כ-250 נוכחים וכ-50 אמנים ישראלים לקחו חלק בערב התרמה למען החינוך המיוחד באולם הכנסים של הנהלת הבנק הבינלאומי, שקיימה קרן אתנה, ששמה לה למטרה להעצים מורים בישראל באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. במרכז האירוע: מכירה פומבית של יצירות אמנות, כשכל ההכנסות לטובת רכישת אייפדים למורי החינוך המיוחד.

 

במעצימים: מייסד ונשיא הקרן אורי בן ארי, מנכ"ל בנק מסד יעקב שורי, מנכ"לית הבנק הבינלאומי סמדר ברבר צדיק, מזכ"לית הסתדרות המורים יפה בן-דוד, יו"ר אגודת הידידים של הקרן שרה אללוף וחבר הוועדה המייעצת אלוף במיל' אליעזר שקדי.

אייפדים לחינוך המיוחד. במרכז: אורי בן ארי, שני ושלישית משמאל: יעקב שורי וסמדר ברבר צדיק (צילום: דניאל בר און) (צילום: דניאל בר און)
אייפדים לחינוך המיוחד. במרכז: אורי בן ארי, שני ושלישית משמאל: יעקב שורי וסמדר ברבר צדיק(צילום: דניאל בר און)
 

מואשרות בכפר

המועצה המקומית כפר שמריהו הזמינה את מעצבי האופנה ירון מינקובסקי ובתו אורי, תושבי הכפר, לקיים במגרש הכדורגל במקום תצוגת אופנה, שהכנסותיה, כ-10 אלף שקל, הועברו לעמותת "ילדי עולם האושר", שמסייעת לילדים חולים במחלה מסכנת חיים. על המסלול: הזמרת אילנית וזמרת האופרה דניאלה לוגסי, קרן מיכאליף שרון דוראני ועוד מתושבות המקום. בצד המסלול: דרור אלוני, ראש המועצה, שדאג להזכיר שזאת במסגרת חגיגות 80 שנה לכפר.

תצוגת אופנה בכפר שמריהו. במרכז: אילנית (צילום: קוקו) (צילום: קוקו)
תצוגת אופנה בכפר שמריהו. במרכז: אילנית(צילום: קוקו)

דרור אלוני וירון מינקובסקי (צילום: קוקו) (צילום: קוקו)
דרור אלוני וירון מינקובסקי(צילום: קוקו)
 

הקשר בין כסף ובריאות

כ-200 נשים ועוד כמה גברים התכנסו בבורסה לניירות ערך בתל אביב, וציינו עוד אירוע של "השיק של השוק": מפגשי כלכלה ופיננסים, והפעם עסקו בקשר שבין בריאות לכסף. דורית סלינגר, הממונה על רשות שוק ההון, התייחסה לביטוחי הבריאות השונים בישראל. חני שטרית בך, סמנכ"לית בכירה בבורסה סיפרה כי האג"ח החברתיות צוברות תאוצה, ואלה אלקלעי, שותפה וסמנכ"לית פיתוח עסקי בבית ההשקעות IBI סיכמה את כדאיות ההשקעה בענף הביומד. מנכ"ל הבורסה איתי בן זאב ומנכ"לית ביולייט סוזנה נחום זילברברג, חברת התרופות, הנהנו בהסכמה. 

אלה אלקלעי, סוזנה נחום זילברברג, דורית סלינגר, חני שיטרית בך ואיתי בן זאב (צילום: גיא אסיאג) (צילום: גיא אסיאג)
אלה אלקלעי, סוזנה נחום זילברברג, דורית סלינגר, חני שיטרית בך ואיתי בן זאב(צילום: גיא אסיאג)
 

מונקו זה כאן

נשיא איגוד לשכות המסחר עו"ד אוריאל לין וסגנו אריה זייף, אירחו ברויאל ביץ' בתל אביב את נציגי המשלחת העסקית מנסיכות מונקו בראשות מישל דוטה, נשיא לשכת המסחר של מונקו ואילן בק, קונסול כבוד של מונקו בישראל.

 

במהלך טקס החתימה על הסכם לשיתוף פעולה בין המדינות, עליו חתמו לין, זייף ודוטה, דאגו הנוכחים לציין כי זו המשלחת העסקית הראשונה שמגיעה לישראל ממונקו, בה התוצר לנפש עומד על 200 אלף דולרים בשנה – התוצר שנחשב לגבוה ביותר בעולם.

מישל דוטה ואריה זייף ומסמך השת"פ (צילום: יח"צ) (צילום: יח
מישל דוטה ואריה זייף ומסמך השת"פ(צילום: יח"צ)
 

ילד רע במוזיאון

הידידים הצעירים של מוזיאון תל אביב לאמנות פתחו את הקיץ עם מסיבת קוקטייל בגן הפסלים שבמוזיאון. על השיח בנושא אספנות ואמנות עכשווית היו אחראים: סטפאן סימחוביץ, "הילד הרע" של עולם האמנות מלוס אנג'לס, ורוני גילת-בהרב מנכ"לית כריסטיס ישראל.

 

נכחו: מנכ"לית המוזיאון סוזן לנדאו, יו"ר הידידים הצעירים ורעייתו אליטל ג'ייסון אריסון, אחותה אליאן אלקון ובעלה תום קפלן בכיר בדויטשה בנק, אספן האמנות יגאל אהובי, נילי והדס פורר, בתם וכלתם של מיכל ודוד פורר, האמנית סיוון סבג, בתו של האספן דורון סבג, איש היח"צ ונצר למשפחת גבעון הגלריסטים יוני וולף ורעייתו עדי, שותפה בבית ההשקעות תלתן, והאספן יוני פרי-זן, בנם של חנה ובני פרי-זן.

נילי והדס פורר (צילום: אביב חופי) (צילום: אביב חופי)
נילי והדס פורר(צילום: אביב חופי)
 

יועצים דואגים למעמדם

הכנס ה-15 של ארגון ACC בישראל, שכולל כ-400 יועצים משפטיים פנימיים, התקיים בסימן מעמדם של היועצים המשפטיים בארגונים וחברות. על הנאומים המרכזיים בנושא הופקדו ויטה ריצ'רדסון, נשיאת ארגון ACC העולמי, ד"ר רון בלקין, יו"ר הארגון בישראל, בן וו. היינמן, מרצה למשפטים באוניברסיטת הרווארד וריצ'רד גרין, אסטרטג התקשורת מארה''ב.

 

במקשיבים נמנו: היועץ המשפטי בפייזר תרופות סטטיס מיהוס, המנהל המשפטי ביחידות חו''ל באמדוקס אהוד בן ימיני, היועצת באלביט מערכות מורן זמל, היועץ במלנוקס גדעון רוזנברג והיועצת המשפטית של אורקל ישראל שרון ברלין.

ויטה ריצ'רדסון, רון בלקין, סטטיס מיהוס (צילום: מורג ביטן) (צילום: מורג ביטן)
ויטה ריצ'רדסון, רון בלקין, סטטיס מיהוס(צילום: מורג ביטן)

החגיגה של ליפא

כ-300 מוזמנים, בהם מבכירי המשק, המשפט ומערכת הביטחון הגיעו לנמל תל אביב לחגוג 30 שנות פעילות למשרד עורכי הדין ליפא מאיר. ציפו להם במקום ארוחת ערב מכובדת ובדיחות של אדיר מילר, שבין היתר אמר: "בהופעה רגילה השם ליפא לא היה עובר אצלי חלק, אבל כאן ליפא משלם אז אני מכבד".

 

חגגו: השותפים הבכירים וצוות המשרד, יו"ר הראל יאיר המבורגר, יו"ר מנרב אברהם קוזניצקי, מנכ"ל קרן תשתיות ישראל ירון קסטנבאום, מנכ"לי קופות חולים דני יתום, אליעזר שקדי, נשיאי אוניברסיטאות ומכללות.

 

ירון קסטנבאום, עו"ד ליפא מאיר, יאיר המבורגר ועו"ד אלון פומרנץ (צילום: עומר שטיין) (צילום: עומר שטיין)
ירון קסטנבאום, עו"ד ליפא מאיר, יאיר המבורגר ועו"ד אלון פומרנץ(צילום: עומר שטיין)
 

"הבית" נרתמים 

כ-200 מוזמנים הגיעו למדרחוב זיכרון יעקב לרגל פתיחה גלריית "הבית", גלריה לאומנים החולים בטרשת נפוצה. כ-21 אומנים הציגו את יצירותיהם בגלריה במטרה להעלות את המודעות למחלה ולחשוף את עולם האומנות ככלי ריפוי ותרפיה עבור החולים.

 

בנוכחים: ראש מועצת זיכרון יעקב- זיו שדה, נשיא כבוד העמותה אילן סמואל, יו"ר העמותה ד"ר שלמה פלכטר, המנכ"לית עירית לוזון והשחקן משה איבגי, אשר כזכור מתנהלים נגדו הליכים משפטיים בגין חשדות להטרדות.

זיו שדה ומשה איבגי (צילום: תומאס סולינסקי) (צילום: תומאס סולינסקי)
זיו שדה ומשה איבגי(צילום: תומאס סולינסקי)

 

בקצר...

 כתוצאה מדאגתם ממשבר המנהיגות בישראל, השיקו חברי אגודת ידידי אוניברסיטת תל אביב סדרת סדנאות מנהיגות בשיתוף עם החוג למדיניות ציבורית באוניברסיטה. את יריית הפתיחה העניק בעל השליטה בחברת הנדל"ן גזית גלוב חיים כצמן, שהעמיד במרכז הרצאתו את השאלה "מנהיגות עסקית – יש חיה כזו?".

 גבריאל חנני, מבעלי חברת פרומדיקס, שפועלת בתחום האסתטיקה, העניק את החסות הראשית לכנס השנתי של האגודה הישראלית לרפואה אסתטית, בו השתתפו כ-400 רופאים מתחומים שונים מהארץ והעולם. ברופאות: ד"ר מריה שירשקובה, רופאת עור ממוסקבה, שבין מטופליה פוליטיקאים ואוליגרכים, שפיתחה עם רופאת העור הישראלית, ד"ר להבית אקרמן, שיטה מיוחדת לטיפול בעור בוגר.

 במהלך האירוע השנתי של לשכת האדריכלים והמהנדסים בקסטיאל תל אביב, נראה מנכ"ל ומבעלי קבוצת חג'ג' עידו חג'ג', מרוגש במיוחד, לאחר שזכה בפרס עבור הפרויקט "מגדלי הארבעה", אותו בחרו האדריכלים כפרויקט המוביל של השנה.

 מרים קרופקין הוכתרה על ידי ראש עירית רעננה זאב בילסקי, כנשיאת הארגון הליונס בישראל ל-2017- 2018 ותצא בימים הקרובים לשיקגו לייצג את ישראל במצעד הליונס העולמי, שמציין 100 שנים להיווסדו.

 ברכות ליוסי ירקוני ולצוות האפליקציה הפנסיונית "רובין", שזכו כסטארט-אפ המבטיח של 2017 בתחרות FINTECH JUNCTION. האפליקציה מבוססת אלגוריתם ייחודי, ומציעה פתרון לתכנון, ניהול ושדרוג כספי הפנסיה, הביטוח והחיסכון.

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים