שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  החברים של נטאשה: אל תקנו את הדיסק שלנו

  חברי הלהקה טוענים כי דיסק האוסף שלהם, שיצא השבוע בחברת הד ארצי, הופק שלא בידיעתם ובהסכמתם. "עשו לנו אוסף מאחורי הגב"

  להקת החברים של נטאשה יוצאת נגד הדיסק "האוסף" שלה, שיצא השבוע בחברת התקליטים הד ארצי, ומבקשת מהקהל להימנע מלרכוש אותו.
  חברי הלהקה - ארקדי דוכין, מיכה שטרית, ז'אן-פול זימבריס, מיקי הררי וקוזו אלמקייס - טוענים כי הדיסק, שמכיל 28 מלהיטי הלהקה ונמכר ב-99 שקל, יצא ללא ידיעתם והסכמתם. לאחר שנודע להם על צאתו לאור, הם קיימו פגישה וניסחו הודעה משותפת, שאומרת: "'האוסף' נעשה ללא ידיעת הלהקה וללא הסכמתה, ולמיטב ידיעתה בניגוד להסכמים שבין החברים של נטאשה להד ארצי. העניין הועבר לטיפולו של עורך דין, והנושא יתברר בערכאות משפטיות".
  עוד אומרים חברי הלהקה, כי הם מאוכזבים מבחירת השירים בדיסק, שלא משקפים את הטעם האמנותי שלהם, כמו גם מעריכתם. הם גם מביעים פליאה על מחירו של האלבום, "שהינו חסר פרופורציה לשוק הדיסקים העכשווי".
  ארקדי דוכין: "אישית אני לא מתנגד להוצאת 'האוסף' אלא לצורה שבה זה נעשה. היה אמנם דיבור ביני לבין אנשי הד ארצי, אבל גם אם הבינו את דבריי כאישור, לא דיברתי בשם החברים האחרים. התייחסו אליהם כאל אנשים קטנים ולא נחשבים. אלבום אוסף יכול לעשות טוב לנו ולקהל שלנו, אבל זו לא חוכמה לערבב שירים ללא אמירה אמנותית שלנו. אנחנו קרענו את התחת, אכלנו חרא במשך שנים, ופתאום מישהו עושה לנו אוסף מאחורי גבנו".
  מהד ארצי נמסר בתגובה כי אין בכוונת החברה להיכנס לפרטי ההסכמים שלה עם חברי הלהקה. "חברה רצינית כהד ארצי לא היתה נכנסת לפרויקט מעין זה שלא בסמכות וברשות", נאמר. בתגובת-נגד אמר נציג החברים של נטאשה, עו"ד יעקב גולני: "מבלי להיכנס לפילפולי החוזים עם הד ארצי, החברה פעלה שלא כראוי, בדרך לא דרך, והפיקה אלבום במחתרת". לדבריו, חברי הלהקה דורשים לאסוף את הדיסקים מהחנויות וכן לקבל פיצוי כספי.
  הבשורה הטובה מהעימות הזה היא שלהקת החברים של נטאשה עומדת להיכנס לאולפן בימים הקרובים ולהקליט מספר שירים חדשים, אותם היא מתכוונת לכלול באלבום אוסף נוסף שלה, אותו יערכו חברי הלהקה עצמם, ושייצא לקראת סוכות. האוסף יכיל להיטים גדולים בביצועים מיוחדים ותוספות נדירות מהאוספים הפרטיים של חברי הלהקה. "אנו מקווים", אומרים חברי הלהקה, "שהקהל שאוהד את הלהקה יתאפק ויחכה בסבלנות לאוסף הרשמי שלנו".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ארכיון
  דוכין. "מאחורי הגב"
  צילום: ארכיון
  לאתר ההטבות
  מומלצים