שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ספר חדש קובע: אדולף היטלר היה הומוסקסואל

  ספר חדש שיוצא השבוע בבריטניה טוען כי אדולף היטלר היה הומוסקסואל

  אדולף היטלר היה הומו, כך לפחות טוען ספר ביוגרפי חדש ושערורייתי שאמור לצאת מחר (ה') בבריטניה. עיתון ה"Guardian" הבריטי מדווח כי "Hitler’s Secret: The Double Life Of A Dictator" חושף מסמכים נדירים ועדויות ראייה, שישפכו אור על שמועות שקיימות מזה חצי מאה. מאחורי הספר עומד ההיסטוריון הגרמני מאוניברסיטת ברמן, לותר מאקטן (Lothar Mahtan). מאקטן טוען בספרו שהיטלר הורה על הוצאתם להורג של כמה מבכירי הצבא הנאצי על-מנת למנוע את חשיפת נטיותיו המיניות ההומוסקסואליות.
  לדברי מאקטן היטלר נהג לשכב עם ארנסט שמידט, שהיה מאהבו במשך חמש שנים. בתכתובת פנימית מימי שירותו הצבאי של היטלר עולה כי קצינים בכירים שפיקדו עליו סרבו לקדם אותו בגלל נטיותיו המיניות. לדברי אריך אברמייר, עורך-דין וסופר במקצועו, שחקר במשך שנים את הקריירה הצבאית של היטלר "למרות אומץ הלב שהפגין מול האויב ובגלל פעילותו ההומוסקסואלית הוא הפסיד קידום במהלך שירותו הצבאי".
  דוחות משטרתיים ממינכן בתקופה שלאחר מלחמת העולם הראשונה מורים כי היטלר נרדף על-ידי המשטרה בגלל נטיותיו המיניות. "כפעיל פשיסטי היטלר הצליח לפתות ולהקסים הרבה גברים צעירים, אך לא רק מטעמים פוליטיים", אומר מאקטן. בהסתמך על פרוטוקול של משטרת מינכן מתחילת המאה העשרים, גבר בן 22 בשם ג'וזף אמר בחקירתו: "ביליתי את כל הלילה איתו". מייקל בן ה-18 אמר: "אני מובטל במשך חודשים, ואמי ואחי היו תמיד רעבים, אז על-פי בקשתו ליוויתי את האיש לביתו". נער בשם פראנץ העיד: "הוא שאל אותי אם אני רוצה להישאר איתו, והוא אמר לי שקוראים לו אדולף היטלר".
  את דוחות המשטרה אסף אוטו וון לוסו, גנרל בצבא הגרמני שעזר בדיכוי המרד נגד היטלר בשנת 1923. וון לוסו שמר את דוחות משטרת מינכן במשך שנים והוא כינה אותם "סוג של תעודת ביטוח חיים", במידה שהיטלר ינסה להתנכל לו. המסמכים הללו פורסמו לפני מספר שנים ברומא על-ידי יוג'ין דולמן, חבר קרוב של היינריך הימלר ומתורגמן של היטלר.
  מאקטן טוען אף כי היטלר נמשך במיוחד לרודולף הס, סגנו, שהיה מוכר במעגלים מסויימים כ"אימה השחורה". היטלר והס בילו יחד במשך חודשים מספר בכלא לנדסברג. על השאלה איך ייתכן שהצבא הנאצי הוציא להורג ורדף אחר הומוסקסואלים, עונה מאקטן: "היטלר מעולם לא גינה הומוסקסואליות, אך הוא אישר רדיפת הומוסקסואלים על-מנת להסתיר את נטיותיו שלו".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים