שתף קטע נבחר

דדי צוקר, דן מרגלית ואיל מגד מצטרפים לתומכי דרעי

אמנון דנקנר, יקיר ש"ס, הגיע שוב למעשיהו והודיע לאלפים: "חברים נוספים בשמאל מצטרפים אלי"

המפגינים למען דרעי ממשיכים לקבל חיזוק מהשמאל. הח"כ לשעבר ממרצ, דדי צוקר, הגיע ביום חמישי בערב לנאום ולהביע הזדהות במאהל המחאה של תומכי דרעי מול למעלה מ-15 אלף מתומכי דרעי, שהגיעו לאוהל המחאה בכלא מעשיהו, ובתוכם גם הרב עובדיה יוסף.
"באתי כי ליבי יוצא אל האנשים כאן וזה לא מעמד קל או פשוט עבורי", אמר צוקר. "היתי הח"כ הראשון שנסע לפגוש את ערפאת בתוניס, היה קשה מאוד, אז לא לנסוע 30 ק"מ מהבית שלי לכאן לרמלה?", אמר.
אחריו עלה העיתונאי אמנון דנקנר, שכבר הפך למבקר קבוע במעשיהו, ואמר כי לא בא לדבר בשם עצמו אלא להעביר מסר משני ידידים שלו, שתומכים גם הם בדיעותיו. "הסופר איל מגד היה אמור לבוא ולהביע תמיכה אך בסופו של דבר לא הגיע מסיבות טכניות", אמר דנקנר, "באתי כדי להביא דברים בשם אמר ולמסור שהוא אמר שליבו אתכם".
בהמשך אמר דנקנר כי הוא בא בשם חבר נוסף שלו, האיש שהראה לו לראשונה את הבעיות שקיימות, לדברי דנקנר, בפסק הדין של דרעי, העיתונאי דן מרגלית. דנקנר סיפר לקהל כי מרגלית אמר לו כי "על פי פסק הדין הזה הוא לא היה מרשיע את אריה דרעי". דנקנר סיפר גם כי מאמר ביקורת שכתב מרגלית בנושא פסק הדין נפסל על-ידי מערכת עיתון "הארץ" ומתח ביקורת קשה על "סתימת הפיות של מערכת העיתון". הוא הבטיח כי דן מרגלית ימצא דרך להביע את דעתו על פסק הדין וגם על פסילת מאמרו.
את תגובת "הארץ" לטענות לא היה ניתן להשיג. דן מרגלית אמר ל-ynet כי הוא לא רוצה להתייחס לדברים של דנקנר בעצרת. "אם עיתון הארץ פסל או לא פסל משיקולי עריכה משהו שכתבתי צריך לשאול אותו", אמר, "אני רוצה להזכיר שכבר במארס 99', חודש לפני פסק הדין בעניין דרעי במחוזי, כתבתי שצריך להגיע להרשעת דרעי בעיסקת טיעון שתרחיק אותו מהפוליטיקה. ותאפשר את חנינתו בהקדם. אני חושב שהקרע לו אנו עדים בעם מראה שהדברים היו נכונים אז והם נכונים גם היום".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דודו פריד
תומך בדרעי. דנקנר
צילום: דודו פריד
צילום: יוני המנחם
תומך בדרעי. מרגלית
צילום: יוני המנחם
מומלצים