שתף קטע נבחר

פולניות קצרות

הכל על העדה הפולנית, בקצרהמחזור החיים

מהו מהלך חייה של פולניה?
עקבי: חולה, חולה מאוד, חולה מאוד-מאוד, גוססת, אלמנה

חוכמה

מי שאומר שהפולנים טיפשים לא יודע על מה הוא מדבר. עובדה: הפולנים המציאו את האסלה. רק אחר כך באו האמריקנים, העתיקו את ההמצאה וכדי להראות שהם מקוריים הוסיפו לה חור באמצע

הצילו

במטוס פולני עמוס נוסעים נשמעת צעקה: "יש רופא במטוס?". אחד הנוסעים קם ממקומו ופונה אל הצועקת "אני רופא". אז הפולניה אומרת לו: "אתה רוצה להכיר את הבת שלי?"

בפה מלא

איש אחד התקשר פעם לאימו הפולניה. "מה שלומך, אמא?" שואל האיש. "לא כל כך טוב", עונה האם, "לא אכלתי כבר 38 ימים." "למה?" שואל הבן. נאנחת האם ואומרת: "פשוט לא רציתי שפי יהיה מלא כשתתקשר..."

בכיוון אחד

פולני אחד רואה את אישתו נוסעת על אופניים. "לאן את נוסעת?" שאל אותה. "לבית הקברות", ענתה האשה, חשב הפולני ואמר: "ומי את חושבת יחזיר אותם משם?"

יום סידורים

שתי פולניות מדברות בינהן.
האחת מספרת: "היום הלכתי לספר ואחרי זה קפצתי למעצב שיער. ביקרתי אצל הקוסמטיקאית ובסוף קפצתי לחנות בגדים!"
הפולניה השניה שואלת אותה: "ומה, הכל היה סגור???"

הבנת הנקרא

ג'ניה ובז'ז'ניה נסעו בכביש ולפניהן משאית שעליה כתוב "מטען חורג". "מה זה חורג?" שאלה בז'ז'ניה את חברתה "זה פשוט" ענתה לה ג'ניה אם זה נופל עלייך זה חורג אותך"

עונש

חמש פולניות נסעו לסומליה לבדוק אם באמת יש שם ילדים מסכנים. כשהגיעו, ראו ילדים נורא רזים. אמרו הפולניות: "לא רוצים לאכול? לא תקבלו צעצועים"

ידע

פולניה אחת התחילה ללמוד אנגלית. שאלו אותה:" למה?" ענתה הפולניה: כי שמעתי שבגן עדן מדברים אנגלית. "ואם תגיעי לגיהנום?" ענתה הפולניה: "פולנית אני יודעת מהבית"

חיות מחמד

למה לכלב פולני יש מצח פחוס? כי הוא רודף אחרי מכוניות חונות

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים